Milovníci Chrisa Pratta spozornite! Jeho ďalšia rola sa nedá nazvať nijak inak, ako šialenou!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Chris Pratt prichádza s ďalšou šialenou filmovou rolou!

Asi je už hlúpe sa pýtať, kto z nás nepozná Herca ako je Chris Pratt. Už je to dávno, odkedy tento herec nie je iba „ten tlstý idiot z Parks and Recreation“. Pratt nabral na svaloch a postupne aj na sláve. Momentálne patrí medzi najobľúbenejších hercov v Hollywoode, no a aj má byť prečo. Na úplne výslnie sa dostal s príchodom Marvelovky Guardians of The Galaxy, no a potom už to išlo iba hore. Do povedomia sa určite dostal vďaka dabovaniu Emmeta vo filme Lego Movie, no predovšetkým vďaka remakeu Spielbergových dinosaurov v Jurassic World.

Spomínaný remake zarobil 1 miliardu aj 600 miliónov, a zrazu každému došlo, že má na tom veľký podiel práve on (keď si to spojili so zárobkami z Guardians of the Galaxy). Chrisovu vtipnú stránku sme si však zamilovali už vo viacerých filmoch, no a tak niet divu, že si vtipné role vyberá ako prvé. Síce sa v poslednej dobe ukázal aj ako skvelý dramatický herec, jeho korene z Parks and Recreation v ňom naďalej ostávajú. Najnovšie si totižto Pratt vybral roľu, ktorá už podla samotného názvu znie šialene a vtipne.

Chris
Herec zažíva najlepšie roky svojej kariéry. Zdroj: Socia Daily News

Pratt sa nám totižto v lete 2019 ukáže vo filme Cowboy Ninja Viking, ktorý bude vernou adaptáciou rovnomennej komiksovej predlohy. Asi každý, ktorý ho pozná z jeho seriálových dôb vie, že Chris je asi jediný človek, ktorý na takúto roľu kývne „áno“. No keďže sa toho nebojí, neboja sa ani jeho fanúšikovia. Síce toho o pôvodnom komikse nič nevieme, dobrá správa je, že hlavný hrdina je veľmi humorná postava. Chris si teda humorne zahrá hrdinu, ktorý bude poskladaný podľa troch dobových typov postáv. Celý tento projekt znie naozaj šialene, no mám taký pocit, že so správnou réžiou tu môžeme mať ďalší Prattov hit. Ak nie, o rok ho uvidíme v Avengers: Infinity War a Jurassic World: Fallen Kingdom. V roku 2019 si ho zase vychutnáme v Avengers 4 a pokračovaní Lego Movie. 

Čo vravíte na novú roľu Chrisa Pratta? Zaujal vás tento šialený námet? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -