KVÍZ – Si pripravený/á na horor V zajatí démonov 3? Otestuj si svoje znalosti univerza The Conjuring!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V zajatí démonov 3

Ed a Lorraine Warrenovci sú späť. Horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol dorazil do kín a náš kvíz vás preskúša, či ste naň pripravení. Tvorcovia sa opäť nechali inšpirovať skutočným príbehom, jedným z prípadov manželov Warrenových. Prípad je známy ako Kauza Arne Cheyenne Johnson a odohral sa v roku 1981.

Tretí film z hlavnej dejovej línie s titulným názvom Prinútil ma k tomu Diabol bude riešiť veľmi zvláštny prípad vraha, ktorý sa vyhlásil za nevinného. Jeho ohavný čin bol totižto ovplyvnený démonickými silami a Arne Cheyenne Johnson (Ruairi O’Connor) nespáchal vraždu prvého stupňa vlastným vedomím.

V hlavných úlohách klasicky Vera Farmiga (Chlapec v pruhovanom pyžame) ako Lorraine Warrenová a Patrick Wilson (Aquaman) ako jej manžel Ed Warren. Namiesto otca úspešnej hororovej franšízy Jamesa Wana (Saw: Hra o prežitie) zasadol do režisérskeho kresla menej skúsený Michael Chaves (Kliatba kvíkajúcej ženy).

finálny trailer V zajatí démonov 3
Zdroj: shop.warnerbros.co.uk

„V zajatí démonov: Prinútil ma k tomu Diabol odhaľuje mrazivý príbeh teroru, vraždenia a neznámeho zla, ktoré šokovalo dokonca aj skúsených vyšetrovateľov paranormálnych javov Eda a Lorraine Warrenovcov. Jeden z najzaujímavejších prípadov v ich záznamoch, ktorý sa začína bojom o dušu mladého chlapca. Prípad ich privedie nad rámec všetkého, čo kedy videli a  prvýkrát v histórii USA bolo podozrenie z vraždy priklonené posadnutiu démonickými silami.“

V zajatí démonov KVÍZ

Otestuj si svoje znalosti univerza The Conjuring a zisti, či si dostatočne pripravený/á na film V zajatí démonov 3. Prejdeme si všetkými dôležitými filmami, od série Annabelle, cez Mníšku, až po Kliatbu kvíliacej ženy. A pokiaľ si pozorne čítal/a tento článok, tak v ňom nájdeš hneď niekoľko dôležitých odpovedí. Držíme palce a vidíme sa v kine!

Ako ste obstáli v kvíze? Bolo to pre vás jednoduché, alebo vás práve naopak kvíz poriadne potrápil? Podeľte sa s nami o výsledok kvízu na sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -