John Wick 4 dopĺňa herecké obsadenie. V akčnom pokračovaní sa ukážu aj Donnie Yen a Shamier Anderson

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Očakávaný akčný film John Wick 4 sa pripomína novým hereckým obsadením, ktoré doplnia herci Donnie Yen (Rogue One: A Star Wars Story) a Shamier Anderson (Awake).

Okrem vyššie spomenutých hercov boli potvrdení Ian McShane, Laurence Fishbourne a Lance Reddick. Novinkou je aj japonsko-britská speváčka a modelka Rina Sawayama, pre ktorú bude pripravovaný akčný kúsok hereckým debutom.

O réžiu sa opäť postaral Chad Stahelski (Highlander), ktorý zasadol do režisérskeho kresla tejto úspešnej franšízy v roku 2014. Od toho momentu sme sa dočkali troch skvelých filmov a už budúci rok dorazí očakávaná štvrtá splátka. Premiéra je momentálne naplánovaná na 27. mája 2022. V plánoch filmového štúdia Lionsgate je dokonca aj piaty film, ktorý by mal doraziť do kín niekedy v roku 2024.

John Wick 4 Yen Anderson
Zdroj: eu.usatoday.com

Donnie Yen a Shamier Anderson doplnia obsadenie filmu John Wick 4

V pokračovaní Johna Wicka 3 uvidíme Donnieho Yena v úlohe starého priateľa hlavnej postavy príbehu, ktorý má podobnú históriu ako John a na čiernej listine zdieľajú veľa spoločných nepriateľov. Čo sa týka Shamiera Andersona, o jeho postave zatiaľ žiadne informácie nemáme, ale režisér Stahelski na margo novej spolupráce s hercom nadšenie neskrýval:

„Je vzrušujúce pracovať s hercom Shamierovho kalibru. V oblasti drámy a akcie dokazuje výnimočnosť a pred kamerou je vždy presvedčivý.“

 

Scenár napísali Shay Hatten a Michael Finch. Od Hattena stojí za zmienku tohtoročný netflixovský zombie film Army of the Dead, na ktorom scenárista spolupracoval so Zackom Snyderom (Muž z ocele). Podieľal sa taktiež na scenári animovaného seriálu Army of the Dead: Lost Vegas. Výkonnými producentmi sú Keanu Reeves a Louise Rosner. Natáčanie by malo začať počas letných mesiacov v Japonsku, Francúzsku a Nemecku.

Čo hovoríš na herecké obsadenie filmu John Wick 4, ktoré doplnili Donnie Yen a Shamier Anderson? Názor nám môžeš napísať do komentárov.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -