KVÍZ – Ktorý variant Lokiho ste? Urobte si náš kvíz a zistite to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Loki varianty KVÍZ

Najobľúbenejšiemu MCU seriálu práve začala vychádzať druhá séria. Loki, ktorý vychádza na Disney+, sa zameriava na mnohovesmír, cestovanie časom aj rôzne varianty obľúbených postáv. V prvej sérii ich najviac mal práve hlavný hrdina projektu. Loki varianty zahltili celý seriál, a my sme si preto pre vás pripravili kvíz, v ktorom zistíte, ktorý variant je vám najviac podobný.

Seriál sa zameriava najmä na Lokiho z roku 2012 (Tom Hiddleston), ktorý ukradol Tesseract a za jeho pomoci ušiel. Tým ale poškodil Posvätnú časovú os a preto bol zaistený organizáciou TVA, ktorá kontroluje jednotlivé časové línie a samotný mnohovesmír. Loki postupne zistil, že za organizáciou stojí muž menom He Who Remains (Jonathan Majors), variant záporáka Kanga Dobyvateľa.

Loki prvá séria varianty
Zdroj: imdb.com

Ďalším veľmi dôležitým Lokim v seriáli je ženská verzia Lokiho prezývaná Sylvie (Sophia Di Martino). Práve ona s Lokim objavila Kangov variant. Následne ho zabila a tým zničila časovú os, ktorá sa v druhej sérii nekontrolovateľne vetví. Okrem nich dvoch sme v prvej sérii mohli vidieť aj iné verzie Lokiho. Išlo napríklad o detskú verziu zvanú Kid Loki (Jack Veal), ktorého snáď v budúcnosti uvidíme ako člena mladej skupiny Young Avengers.

Istú minutáž si pre seba ukradli aj prezident Loki alebo Loki tmavej pleti s kladivom podobným Thorovmu, známy ako chvastavý Loki (DeObia Oparei). Svoju silu tam ukázal aj starý variant zvaný obecne klasický Loki (Richard E. Grant), ktorý prežil „zabitie“ Thanosom vo svojej časovej línii. Každý milovník zvierat si však musel zamilovať Lokiho v podobe aligátora, ktorý v nás zanechal veľa otázok.

Kvíz

Páčil sa vám dnešný kvíz? Podeľte sa s vašim výsledkom s nami dole v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -