Scenár dopísaný a Flash sa môže vydať na vlastnú výpravu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Svet DC sa pohybuje stále vpred a tento krát aj vďaka rýchlosti Flasha. Ten ako vždy v rýchlosti nepochybil a skriptá k filmu boli úspešné dopísané. Túto informáciu odhalil režisér Rick Famuyiwa a sme veľmi radi, že sa projekt posunul na novú úroveň. A to nie je všetko, taktiež trošičku prezradil aj to, aké iné postavy z Justice League by sa vo filme mohli vyskytnúť.

A tu sa to všetko začalo...
A tu sa to všetko začalo…

Režisér v pondelok na svojom Twitter účte zverejnil post o tom, že sa celá posádka filmu Flash chystá na produkciu. Obrázok okomentoval slovami: ,,Aktuálna verzia, Rick Fumayiwa.“ Na obrázku, ktorý nájdete pod článkom, si môžete všimnúť aj postavičku na scenári. Malo by sa jednať o Funko Flash Pop postavičku, ktorú si môžete zakúpiť na internete.

Ale komu patria strieborné nohy? 

V pozadí fotografie si môžeme všimnúť strieborné nohy malej postavičky. Kto by to tak mohol byť? Podľa všetkého by to mohli byť nohy Cyborga, ale nič nie je isté. Alebo áno? Na hereckej listine filmu sa nachádza aj Ray Fisher, ktorý sa k postave Cyborga upísal pred nejakým časom. Žeby uvidíme týchto dvoch pohromade?

Scenár k filmu bol len teraz dopísaný a informácie ohľadom deja sú zatiaľ jedná veľká neznáma. Skladačka sa nám pomaličky začína odhaľovať a niektoré fakty si môžeme dokopy zlepiť aj teraz. „Legendy“ vravia, že by sa vo filme mohli ukázať členovia skupiny The Rogue a vo filme by sa mohol ukázať Barry Allen. Dávalo by to zmysel, kedže sme si mohli Flasha všimnúť aj vo filme Jednotka samovrahov ako spacifikoval kapitána Bumeranga, ktorý je tiež členom ich skupiny. Taktiež sa vraví, že by sa vo filme mali objaviť Kapitán Cold a Golden Gilder, ktorý sa taktiež objavili aj v TV series Flash. Títo dvaja by sa mali stať hlavnými záporákmi vo filme, ale pre viac detailov si budeme musieť počkať.

Flash sa už chystá na svoju solo výpravu a v kinách by sa mal objaviť 16. marca 2018. Tak a teraz si pozrite sľúbený obrázok od režiséra Ricka Famuyiwana na jeho Twitter účte. 

cttrofnumaa4bnd

https://twitter.com/RickFamuyiwa/status/780507720747065345/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -