Tajomstvo lesa Aokigahara sa k nám blíži! | The Forest

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

kutočný les Aokigahara, nazývaný aj ako Samovražedný les sa stal inšpiráciou pre nový trailer na film The Forest. Prvý trailer debutoval už v septembri, no MTV nám prinieslo druhý trailer, v ktorom si predstavíme herečku Natalie Dormer. Herečka tiež zdieľala nový plagát na jej sociálnych sieťach – Facebook, Twitter.

Film sa sústredí na mladé americké dievča menom Sara (Nataly Dorman), ktorá sa vydá hľadať svoje dvojča, ktoré záhadne zmizlo. S pomocou spoločnosti Aiden sa podarí Sare dostať do tajomného lesa, na ktorého začiatku bola varovaná, aby neopúšťala označenú trasu. Aby sa jej podarilo objaviť pravdu o osude svojej sestry, Sara bude musieť čeliť nahnevaným a mučeným dušiam mŕtvych, ktoré pohltia každého kto sa priblíži do ich blízkosti. Nebezpečenstvo číha na každom rohu a Sara je uvrhnutá do desivej temnoty, z ktorej sa musí sama zachrániť. Ako to celé dopadne?

Herci, ktorí budú sprevádzať hlavnú hrdinku sú Stephanie Vogt, James Owen, Yukiyoshi Ozawa Eoin Macken, Rina Takasaki, Kiku Ichikawa a Noriko Sakura. Na režisérske kreslo zasadne Jason Zad, ktorý bude pracovať zo scenára od Sarah Cornwell a Nicka Antosca. The Forest nie je jediný film, ktorý sa zaujíma o záhady lesa Aokigahara. Druhým v poradí je pripravovaný film The sea of Trees, v ktorom si zahrajú herecké hviezdy ako Matthew McConaughey, Ken Watanabe a Naomi Watts.

Les bol spájaný s démonmi japonskej mytológie a ročne sa v ňom pokúsi spáchať samovraždu stovka ľudí. Odhaduje sa, že v roku 2010 sa o to pokúsilo viac ako 200 ľudí, z toho 54 úspešne.

The Forest bude vypustený budúci rok a v ten istý deň spolu s ním vyjde ďalší horrorový film s názvom Blumhouse Pictures a taktiež aj veľmi očakávaný film The Revenant od štúdia Fox.

Teraz sa pozrite na nový trailer a plagát The Forest, pred tým ako udrie do kín.

bandicam 2015-11-24 17-12-52-906

Film The Forest sa objaví v kinách presne 8.januára 2016.

 

 

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah