kutočný les Aokigahara, nazývaný aj ako Samovražedný les sa stal inšpiráciou pre nový trailer na film The Forest. Prvý trailer debutoval už v septembri, no MTV nám prinieslo druhý trailer, v ktorom si predstavíme herečku Natalie Dormer. Herečka tiež zdieľala nový plagát na jej sociálnych sieťach – Facebook, Twitter.

Film sa sústredí na mladé americké dievča menom Sara (Nataly Dorman), ktorá sa vydá hľadať svoje dvojča, ktoré záhadne zmizlo. S pomocou spoločnosti Aiden sa podarí Sare dostať do tajomného lesa, na ktorého začiatku bola varovaná, aby neopúšťala označenú trasu. Aby sa jej podarilo objaviť pravdu o osude svojej sestry, Sara bude musieť čeliť nahnevaným a mučeným dušiam mŕtvych, ktoré pohltia každého kto sa priblíži do ich blízkosti. Nebezpečenstvo číha na každom rohu a Sara je uvrhnutá do desivej temnoty, z ktorej sa musí sama zachrániť. Ako to celé dopadne?


Herci, ktorí budú sprevádzať hlavnú hrdinku sú Stephanie Vogt, James Owen, Yukiyoshi Ozawa Eoin Macken, Rina Takasaki, Kiku Ichikawa a Noriko Sakura. Na režisérske kreslo zasadne Jason Zad, ktorý bude pracovať zo scenára od Sarah Cornwell a Nicka Antosca. The Forest nie je jediný film, ktorý sa zaujíma o záhady lesa Aokigahara. Druhým v poradí je pripravovaný film The sea of Trees, v ktorom si zahrajú herecké hviezdy ako Matthew McConaughey, Ken Watanabe a Naomi Watts.

Les bol spájaný s démonmi japonskej mytológie a ročne sa v ňom pokúsi spáchať samovraždu stovka ľudí. Odhaduje sa, že v roku 2010 sa o to pokúsilo viac ako 200 ľudí, z toho 54 úspešne.

The Forest bude vypustený budúci rok a v ten istý deň spolu s ním vyjde ďalší horrorový film s názvom Blumhouse Pictures a taktiež aj veľmi očakávaný film The Revenant od štúdia Fox.

Teraz sa pozrite na nový trailer a plagát The Forest, pred tým ako udrie do kín.

bandicam 2015-11-24 17-12-52-906

Film The Forest sa objaví v kinách presne 8.januára 2016.

 

 

 

 Pridaj komentár