10 sexi herečiek Hollywoodu, ktoré disponujú výborným hereckým talentom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Všetci vieme, čo chceme vo filme vidieť. Napríklad, ak ide o akčný film, stačia nám bojové scénky, prehľadný dej a poriadna sexbomba po boku hlavného hrdinu. Práve tieto role stvárňujú herečky v našom rebríčku, ktorý patrí tým najkrajším Hollywoodskym ženám. Samozrejme, krása a príťažlivosť nemusí nutne znamenať, že sa daná herečka presadila len kvôli tomu. Že takéto herečky nepoznáte? V tom prípade si nenechajte újsť tento náš rebríček plný talentovaných krások.

Natalie Dyer

Zdroj: www.thenewpotato.com

Herečka Natalie Dyer sa presadila vďaka seriálu Stranger Things, ktorému vďačí za všeobecné uznanie takmer celého sveta. Postava, ktorú Natalie stvárňuje (Nancy), patrí medzi obľúbené stredoškoláčky. To vlastne znamená, že herečka, ktorá ju stvárňuje, musí byť veľmi pekná. A to Natalie naozaj je. Krásne modré oči, plné pery, zvodný pohľad a krásna postava, to všetko má jedinečná herečka, ktorá má už teraz kopec ponúk na modeling. Natalie je však v prvom rade herečka, ktorá tuží po uznaní a nechce sa v Hollywoode uplatniť vďaka svojej kráse, ale vďaka svojmu hereckému talentu.

Naomi Watts

Zdroj: script.today:81/app/webroot/scripttoday/wp-content/uploads/2016/11/Naomi-Watts-Wallpaper.jpg

Takmer 50 ročná herečka vyzerá na svoj vek úžasne. Stále pôsobí ako to milé dievča, ktoré by ste chceli mať pri sebe. Naomi sa skrátka narodila pre herecké remeslo. Producentov možno zaujala svojou krásou, avšak vo filmoch už naplno prejavila svoj talent a dnes patrí medzi najuznávanejšie umelkyne Hollywoodu. Zažiarila v horore Kruh od režiséra Gorea Verbinského (Piráti z Karibiku), či v megahite Petera Jacksona King Kong, kde zase stvárnila hlavnú postavu. Filmu bol vyčítaný prílišný brutalizmus a dlhá stopáž, avšak každý naopak chválil výborný výkon jemnej krásky menom Naomi.

Mila Kunis

Zdroj: media.nj.com

Jedna z najkrajších herečiek patrí aj medzi najtalentovanejšie. Už vo svojej prvej úlohe Jackie, v seriáli Tie roky sedemdesiate zažiarlia a ľudia si ju pamätali vďaka výbornému hereckému výkonu a dievčenskej roztomilosti. Tam spoznala aj svojho manžela Ashtona Kutchera. Mila má ukrajinské korene, zrejme vďaka tomu vôbec nevyzerá ako typická američanka. Dlhé čierne vlasy, hnedé oči, ostrý pohľad a nesmierne príťažlivá postava.

Mila vynikne v každom dave, avšak herečkou je vďaka svojmu talentu. Na svete je totiž veľa žien, ktoré sú krásne, avšak netalentované a tak sa radšej uplatňujú vo filmov pre dospelých, ktoré však tiež majú milióny fanúšikov. Mila si dokonca strihla rolu aj v oscarovom filme. Režisér Darren Aronofsky (mother!) ju obsadil do svojej drámy Čierna labuť, kde si zahrala po boku Natalie Portman. Napriek zlým očkávaniam bol jej výkon bezchybný. Len tak ďalej Mila, fandíme ti.

Kaley Cuoco

Zdroj: img.etonline.com

„Neviem, prečo mi dali rolu Penny.“ My však vieme. Nie je totiž zvykom, nájsť krásnu a pritom talentovanú herečku. Kaley si zahrala v mnohých projektoch aj pred seriálom Teória veľkého tresku, avšak až rola Penny jej priniesla celosvetovú slávu. Pri Mile sme napísali, že vôbec nevyzerá ako typická americká kráska. Kaley naopak vystihuje typickú americkú krásku. Blond vlasy, sympatický úsmev, bujné poprsie a podobne. Áno, aj vďaka tomu získala Kaley rolu Penny, avšak určite nie len kvôli tomu. Dúfame, že po skončení Teórie veľkého tresku uvidíme Kaley v iných, rovnako úspešných projektoch.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Oscarovú krásku sme nemohli vynechať. Vyborná, sympatická, krásna a talentovaná herečka sa za pár rokov dostala zo žanru komédia k oceňovaným muzikálom a dramatickým filmom. Nádherná herečka sa kvôli herectvu vlastne presťahovala do Los Angeles a urobila dobre. Zahviezdila vo filmoch ako Zombieland, Bláznivá hlúpa láska a najnovšie v muzikáli La La Land. Za stvárnenie začínajúcej herečky získala svojho prvého Oscara a navždy sa tak zapísala do dejín kinematografie. Gratulujeme Emma.

Jessica Chastain

Zdroj: pixel.nymag.com

Zmyselná kráska patrí medzi herečky, ktoré momentálne ovládajú Hollywood. Jessica zažiarila vo filmoch Interstellar, Farba citov a Marťan. Hlavne vďaka týmto filmom sa dostala do povedomia Hollywoodu, ktorý bol očarený jej nádhernou sexi postavou a zmyselným pohľadom. Túto herečku čaká veľká herecká kariéra, za to by som dal ruku do ohňa. A za ňu možňo aj niečo viac.

Natalie Portman

Zdroj: www.fashiongonerogue.com

Máme tu ďalšiu oscarovú herečku, ktorá disponuje sexi pohľadom, charizmou, krásnymi vlasmi, príťažlivými perami a krásnou postavou. Natalie je proste žena, po akej túži každý normálny chlap. O jej hereckom talente snáď nepochybuje nikto. Už ako dievča si zahrala v uznávanom filme Luca Bessona Leon, kde stvárnila sirotu Mathildu. Už vtedy zaujala bohatých producentov Hollywoodu a jej kariéra sa mohla začať.

Stvárnila rolu Padmé, manželku Anakina Skywalkera v epickej ságe Star Wars, zahrala si hlavnú úlohu Evey vo filme V ako Vendetta a získala Oscara za svoj výkon v dráme Čierna labuť. Rozšírila svoj fanklub o Marvel fans vďaka filmu Thor, kde stvárnila Thorovu polovičku. Jej kariéra je už teraz veľmi bohatá a my veríme, že ešte minimálne jedného Oscara získa.

Margot Robbie

Zdroj: www.fashiongonerogue.com

Margot sa presadila hlavne vďaka dvom filmom. Tým prvým bol kinohit Martina Scorseseho, Vlk z Wall Street. Išlo o debut mladej herečky, ktorý jej vyšiel na výbornú. Napriek tomu, že sa musela vo filme ukázať úplne nahá, to hlavne pre ňu stálo za to. Pretože najmä vo vypätých scénach medzi ňou a Leom (DiCaprio), čoby Jordanom Belfortom to zahrala dokonale.

Uverili sme jej každú vetu, ktorú povedala a aj vďaka jej hereckému talentu vyzerali odvážne sex scény úžasne. Druhým filmom, ktorý ju preslávil, je komiksový trhák Jednotka Samovrahov, v ktorom Margot stvárnila kultovú postavu Harley Quinn. Roztomilá, sexi, ale pritom veľmi nebezpečná, taká je Harley, ktorú vďaka Margot zbožňuje takmer celý svet.

Gal Gadot

Zdroj: images.indianexpress.com

Kto by dnes nepoznal krásnu, izraelskú herečku Gal Gadot. Divákov upútala už vo štvrtej časti populárnej série Rýchlo a Zbesilo. Vďaka šarmu a prirodzenému talentu sa dostala aj do piatej časti akčnej ságy a práve tam naštartovala svoju hollywoodsku kariéru. Gal si zahrala v mnohých filmoch, avšak pre väčšinu je známa hlavne vďaka kinohitu od DC Comics Wonder Woman, v ktorom stvárnila legendárnu komiksovú postavu. Napriek tomu, že superhrdinka v jej podaní vyzerá inak, než v komiksoch, si diváci Gal veľmi obľúbili a bez nej si už film s Wonder Woman ani nevedia predstaviť.

Scarlett Johansson

Zdroj: static1.gamespot.com

Áno, prvé tri priečky obsadili herečky, ktoré stvárnili populárne komiksové postavy. Avšak tieto postavy by neboli populárne, aspoň nie vo filmovom svete, ak by ich tieto krásne herečky stvárnili zle. Na prvú priečku sa preto dostala jedna z najkrajších žien Hollywoodu a zrejme aj celého sveta. Neskutočne príťažlivá a zaroveň talentovaná Scarlett Johansson.

Jej kariéra začala v nizkorozpočtových komédiách, avšak pomaly sa presúvala k blockbusterom, až sa nakoniec dostala k hviezdnej spoločnosti giganta menom Marvel, kde patrí jej postava Black Widow medzi divácky najobľúbenejšie. Samozrejme jej k tomu dopomohol aj jej kostým, v ktorom nám Scarlett predvádza svoje prednosti. Na Black Widow sa môžeme tešiť v najočakávanejšom filme všetkých čias – Avengers: Infinity War, ktorý uvidíme už v lete.

Ktorú talentovanú a zároveň krásnu herečku máte najradšej vy? Zmenili by ste poradie tohto rebríčka, alebo sa vám to páči tak, ako to je ? Svoje názory na článok nezabudnite napísať do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -