10 známych herečiek, ktoré sa odmietajú vyzliecť vo filmoch či seriáloch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Dnes sa pozrieme na známe Hollywoodske herečky, ktoré zrejme nikdy neuvidíme nahé vo filme, či v nejakom seriáli. Bohužiaľ patria medzi ne tie najkrajšie Hollywoodske herečky vôbec. Každopádne vám chceme vysvetliť, že ak sa herečka objaví v sexuálnej scéne, tak to neznamená, že sme ju videli nahú. V takýchto scénach tieto herečky zastupujú dublérky.

10. Jessica Alba

Zdroj: hellomagazine.com

Jessicu poznáme z filmov ako Sin City alebo Fantastická štvorka. Ani v odvážnom noir thrilleri pod názvom Sin City sme Jessicu nevideli nahú a to aj napriek tomu, že hrala striptérku Nancy. Jessica je skrátka veľmi hanblivá a to aj napriek tomu, že má nádherné telo.

9. Blake Lively

Zdroj: decadesofhorror.com

Blake sa objavila v mnohých odvážnych scénach, no nikdy v nich nič neukázala. V scénach už absolvovala aj simulovaný sex, no buď to bolo v šatách, alebo sa scéna skončila skôr ako Blake niečo ukázala. Na jej krásne telo sa tak môže dívať len jej manžel, predstaviteľ Deadpoola Ryan Reynolds.

8. Emma Roberts

Zdroj: voto10.it

Emma si zahrala v komédiach ako My sme Millerovci (2013), alebo Chodiaca katastrofa (2008). V tejto komédii stvárnila bláznivú tínedžerku, ktorá sa neobjavila ani v jednej odvážne scéne. Emma sa skrátka vyhýba filmom, v ktorých by musela ukázať svoje prednosti.

7. Sarrah Jessica Parker

Zdroj: bekia.es

Áno, viem, čo si teraz poviete. „Nehrala ona náhodou v tom seriáli o sexe?“ Hrala! Ale ani v jednej scéne nám Jessica neukázala viac ako spodné prádlo. To však neplatí pre jej kolegyne, ktoré väčšinou ukázali všetko čo mohli.

6. Julia Roberts

Zdroj: glamour.com

V 90. rokoch natočila „kontroverzný“ film s názvom Pretty Woman. V ňom si Julia zahrala prostitútku, ktorá však neukázala nič! Aspoň nie nám divákom. Totiž aj v nelichotivých scénach Juliu zastupovala dublérka. Takto to Julia robí aj teraz. Nevyberá si filmy plné sexuálnych scén, no ak si už v podobne ladenom filme zahrá, vždy ju v týchto scénach zastupuje dublérka. Škoda, že ?

5. Isla Fisher

Zdroj: etonline.com

Hviezda filmu Podfukári sa rovnako ako Blake Lively objavila v mnohých sexuálnych scénach, no ani v jednej z nich sme ju nevideli nahú. Vždy nám v tom niečo zavadzalo. Deka, váza a pod. Skrátka predmety, ktoré aj v tých najšteklivejších scénach zakryli prednosti tejto krásne herečky. Isla si skrátka nepraje, aby si ju diváci zapamätali vďaka tomu, že sa vo filme ukázala nahá. 

4. Anna Kendrick

Zdroj: yahoo.com

Hviezda z muzikálu Ladíme sa úplne vyhýba filmom či seriálom so sexuálnym podtónom. Napriek tomu jej sláva stále stúpa, hlavne teraz keď si zahrala v špionážnom thrilleri Účtovník s Benom Affleckom. 

3. Mila Kunis

Zdroj: buhomag.elmundo.es

Mila si zahrala v provokatívnych filmoch ako napríklad Ide len o sex, kde si to „rozdávalas Justinom Timberlakeom. Tie úvodzovky pri slove rozdávala sú na mieste, pretože napriek tomu, že sme Milu videli v posteli, nikdy sme nevideli jej prednosti, či samotný simulovaný sex. Zrejme teraz lovíte v pamäti a hľadáte názov toho filmu, v ktorom ste videli fotku Mily Kunis s vytiahnutým tričkom. Film má názov Kopačky a musíme vás sklamať, pretože šlo o photoshop.

2. Megan Fox

Zdroj: digitalspy.com

Toto zaradenie vás zrejme prekvapilo. Megan každý považuje sa Hollywoodsku sexbombu prvej triedy, avšak táto kráska nikdy neukazála nič, okrem spodného prádla. Áno, veľa scén, v ktorých sa Megan objavila, pôsobili sexi a vzrušujúco, ale nikdy sme v nich nahú Megan nevideli. Megan sa vo filmoch nevyzlieka hlavne kvôli svojim deťom. Priznala, že by sa príšerne hanbila, ak by ju jej syn videl v odvážnej sexuálnej scéne.

1. Emma Watson

Zdroj:.whosdatedwho.com

Stúpajúca megastar sa preslávila vďaka sérii Harry Potter, v ktorej stvárnila Hermionu Grangerovú. Táto séria je prevažne venovaná mladším divákom, takže sme v žiadnej časti nevideli sebemenší náznak odvážnej scény. Neskôr si Ema zahrala drzú tínedžerku vo filme Bling Ring. Napriek tomu, že sa ukázala v spodnom prádle, sme ju v sexuálnej scéne nevideli a to platí aj o jej ďalších filmoch. Emma je skrátka slušné dievča. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -