Dnes sa pozrieme na známe Hollywoodske herečky, ktoré zrejme nikdy neuvidíme nahé vo filme, či v nejakom seriáli. Bohužiaľ patria medzi ne tie najkrajšie Hollywoodske herečky vôbec. Každopádne vám chceme vysvetliť, že ak sa herečka objaví v sexuálnej scéne, tak to neznamená, že sme ju videli nahú. V takýchto scénach tieto herečky zastupujú dublérky.

10. Jessica Alba

Zdroj: hellomagazine.com

Jessicu poznáme z filmov ako Sin City alebo Fantastická štvorka. Ani v odvážnom noir thrilleri pod názvom Sin City sme Jessicu nevideli nahú a to aj napriek tomu, že hrala striptérku Nancy. Jessica je skrátka veľmi hanblivá a to aj napriek tomu, že má nádherné telo.

9. Blake Lively

Zdroj: decadesofhorror.com

Blake sa objavila v mnohých odvážnych scénach, no nikdy v nich nič neukázala. V scénach už absolvovala aj simulovaný sex, no buď to bolo v šatách, alebo sa scéna skončila skôr ako Blake niečo ukázala. Na jej krásne telo sa tak môže dívať len jej manžel, predstaviteľ Deadpoola Ryan Reynolds.

8. Emma Roberts

Zdroj: voto10.it

Emma si zahrala v komédiach ako My sme Millerovci (2013), alebo Chodiaca katastrofa (2008). V tejto komédii stvárnila bláznivú tínedžerku, ktorá sa neobjavila ani v jednej odvážne scéne. Emma sa skrátka vyhýba filmom, v ktorých by musela ukázať svoje prednosti.

7. Sarrah Jessica Parker

Zdroj: bekia.es

Áno, viem, čo si teraz poviete. “Nehrala ona náhodou v tom seriáli o sexe?” Hrala! Ale ani v jednej scéne nám Jessica neukázala viac ako spodné prádlo. To však neplatí pre jej kolegyne, ktoré väčšinou ukázali všetko čo mohli.

6. Julia Roberts

Zdroj: glamour.com

V 90. rokoch natočila “kontroverzný” film s názvom Pretty Woman. V ňom si Julia zahrala prostitútku, ktorá však neukázala nič! Aspoň nie nám divákom. Totiž aj v nelichotivých scénach Juliu zastupovala dublérka. Takto to Julia robí aj teraz. Nevyberá si filmy plné sexuálnych scén, no ak si už v podobne ladenom filme zahrá, vždy ju v týchto scénach zastupuje dublérka. Škoda, že ?

5. Isla Fisher

Zdroj: etonline.com

Hviezda filmu Podfukári sa rovnako ako Blake Lively objavila v mnohých sexuálnych scénach, no ani v jednej z nich sme ju nevideli nahú. Vždy nám v tom niečo zavadzalo. Deka, váza a pod. Skrátka predmety, ktoré aj v tých najšteklivejších scénach zakryli prednosti tejto krásne herečky. Isla si skrátka nepraje, aby si ju diváci zapamätali vďaka tomu, že sa vo filme ukázala nahá. 

4. Anna Kendrick

Zdroj: yahoo.com

Hviezda z muzikálu Ladíme sa úplne vyhýba filmom či seriálom so sexuálnym podtónom. Napriek tomu jej sláva stále stúpa, hlavne teraz keď si zahrala v špionážnom thrilleri Účtovník s Benom Affleckom. 

3. Mila Kunis

Zdroj: buhomag.elmundo.es

Mila si zahrala v provokatívnych filmoch ako napríklad Ide len o sex, kde si to “rozdávalas Justinom Timberlakeom. Tie úvodzovky pri slove rozdávala sú na mieste, pretože napriek tomu, že sme Milu videli v posteli, nikdy sme nevideli jej prednosti, či samotný simulovaný sex. Zrejme teraz lovíte v pamäti a hľadáte názov toho filmu, v ktorom ste videli fotku Mily Kunis s vytiahnutým tričkom. Film má názov Kopačky a musíme vás sklamať, pretože šlo o photoshop.

2. Megan Fox

Zdroj: digitalspy.com

Toto zaradenie vás zrejme prekvapilo. Megan každý považuje sa Hollywoodsku sexbombu prvej triedy, avšak táto kráska nikdy neukazála nič, okrem spodného prádla. Áno, veľa scén, v ktorých sa Megan objavila, pôsobili sexi a vzrušujúco, ale nikdy sme v nich nahú Megan nevideli. Megan sa vo filmoch nevyzlieka hlavne kvôli svojim deťom. Priznala, že by sa príšerne hanbila, ak by ju jej syn videl v odvážnej sexuálnej scéne.

1. Emma Watson

Zdroj:.whosdatedwho.com

Stúpajúca megastar sa preslávila vďaka sérii Harry Potter, v ktorej stvárnila Hermionu Grangerovú. Táto séria je prevažne venovaná mladším divákom, takže sme v žiadnej časti nevideli sebemenší náznak odvážnej scény. Neskôr si Ema zahrala drzú tínedžerku vo filme Bling Ring. Napriek tomu, že sa ukázala v spodnom prádle, sme ju v sexuálnej scéne nevideli a to platí aj o jej ďalších filmoch. Emma je skrátka slušné dievča.