Ant-Man vs Stephen Hawking? Partička šachu podaná vtipným spôsobom

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Ant-Man vs Stephen Hawking. Súboj storočia?!?

Ant-Man vs Stephen Hawking? Kto je podľa vás z tejto dvojice múdrejší? Táto otázka určite pre mnohých z vás nie je taká ťažká, a mnohých z vás to ani netrápi. Ani nás to moc netrápi, pretože odpoveď je celkom jednoznačná, no toto videjko trošku sťažuje fakt, že Hawking je ten múdrejší [Aj keď v podstate nie je o čom diskutovať]. Pozrite si toto vtipné videjko, ktoré je vtipné [Áno, táto veta je rovnako zmysluplná ako všetko].

Takto nejako to vyzerá keď sa niekto naozaj, ale naozaj fakt nudí.

Ak by niekomu nebolo jasné, kto je Ant-Man, tak Ant-Man, hraný hercom Paul Rudd je komixový charakter, ktorý vymyslel Stan Lee kedysi ešte veľmi dávno. Ide o to, že tento charakter sa dokáže premeniť do naozaj miniatúrnej podoby. Dokonca v roku 2015 vyšiel film zvaný Ant-Man a a je o Ant-Manovi, ktorého hrá Paul Rudd, teda je úplne logické, že v tomto videjku je práve on.. A kto je Stephen Hawking? To snáď vysvetľovať nemusím.. Ale pre tých, ktorý to nevedia [Neverím, že niekto taký existuje. Ak áno, tak sa odexistencuj], prosto si to vygooglite.

Quantum  Chess vyzerá naozaj celkom ako zaujímavá hra, a to aj vďaka tomuto videjku. Aj tak myslím, že mnohí z vás tejto hre nepochopia. Nevadí.. To musíte najprv chápať quantovej fyzike. A to je kniha na dlhé, nudné, zimné večere.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -