Dwayne Johnson je Black Adam. Čo sme sa z prvých teaserov dozvedeli o jeho filme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Online akcia DC FanDome je v plnom prúde a jej neoddeliteľnou súčasťou bol aj herec Dwayne „The Rock“ Johnson. Ten sa už čoskoro stane oficiálnou súčasťou sveta DCEU, keďže sa jeho sólový DC film Black Adam nachádza v pre-produkcii už dlhé roky. Pokiaľ si dobre pamätáte, jeho postava bola prvýkrát spomenutá ešte vo filme Shazam! z roku 2019.

A keďže sú Black Adam a Shazam odvekými nepriateľmi, záporná postava The Rocka mala byť predstavená v pokračovaní Shazam! 2. Štúdio DC sa však nakoniec rozhodlo, že si tento antagonista/antihrdina najprv zaslúži svoj vlastný, sólový film. A už 22. decembra 2021 by sa tak naozaj malo stať.

DC film Black Adam odhalil logo a koncept videá

Kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu sa však film zatiaľ nedostal do fázy nakrúcania, a tak nám nemohli byť poskytnuté ani fotografie The Rocka v kostýme. Namiesto toho sme sa dočkali dvoch kreslených koncept teaserov, ktoré nám film priblížili. Prvý z nich sa zameral na príbeh o pôvode postavy Black Adama, ktorý siaha až do dávnej minulosti pred 5000 rokmi.

Ten druhý nám poskytol ešte cennejšie informácie. Už pred nejakým časom sa povrávalo o tom, že vo filme Black Adam bude prvýkrát predstavený tím superhrdinov Justice Society of America. A naozaj sa tak stane. Doposiaľ jedinou ďalšou potvrdenou postavou bol Atom Smasher, ktorého stvárni herec Noah Centineo (To All the Boys I’ve Loved Before). Nový koncept teaser ale potvrdil, že Black Adamovi skrížia cestu aj hrdinovia Hawkman, Doctor Fate a Cyclone.

Dwayne Johnson počas svojho panelu odpovedal na rôzne otázky od svojich fanúšikov. V jednej z odpovedí naznačil, že by si veľmi rád zmeral sily so samotným Supermanom. Každopádne, ostaňte naladení a čítajte nás aj naďalej. Všetky nové trailery, informácie a novinky z akcie DC FanDome nájdete v tomto vlákne.

Tešíte sa na DC film Black Adam? Ako sa vám páčia koncepty z filmu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -