Druhá séria seriálu Westworld sa odhaľuje v šokujúcom novom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Roboti, zbrane, krv! Druhá séria seriálu Westworld sa odhaľuje v šokujúcom novom traileri!

Seriálová novinka z roku 2016 z produkcie HBO sa vracia v plnej paráde! Televízna show z pier Jonathana Nolana a J.J. Abramsa priam otriasla seriálovým svetom. Dnes už netreba hovoriť, že HBO prichádza na trh s pravdepodobne najkvalitnejším seriálovým materiálom, no pri Westworlde to platilo dvojnásobne. Okrem priazne kritikov si tento svet najšiel aj veľkú fanúšikovskú základňu, takže asi netreba pripomínať, že na druhú sériu sa asi všetci neskutočne tešíme!

Rovnako k tomu pristupuje aj samotná stanica HBO, ktorá nám nové zábery dávkuje pekne postupne. Prvé ukážky z druhej série sme mohli zatiaľ vidieť len v promo videu od HBO na ich seriálovú sezónu 2018 a vo februári, počas Super Bowlu. Je to teda až dnes, kedy dostávame plnohodnotný trailer, no a musíme uznať, že už teraz sa jedná opäť o filmovú kvalitu!

Čo si pre nás dvojica Nolan a Abrams prichystali tentokrát vyzerá naozaj skvostne! Zaujímavé sledovať bude určite samotný dej príbehu, keďže prvá sezóna slúžila skutočne len ako otvorená brána k niečomu väčšiemu. My sme predovšetkým zvedaví, ako bude scenáristicky zapletený príbeh dvojky, keďže tam bola sila prvej kapitoly. Nech už to je ako chce, je jasné, že sa máme na čo tešiť. Na obrazovky HBO si druhú sériu užijeme už o mesiac, presnejšie 22. apríla!

Oficiálny plagát na druhú sériu seriálu Westworld!
Oficiálny plagát na druhú sériu seriálu Westworld!; Zdroj: hbo.com

Tešíte sa na pokračovanie tejto novinky? Myslíte, že druhá séria prekoná tú prvú? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -