Dylan O’Brien si zahrá CIA agenta Mitcha Rappa!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

konečne sme sa dočkali! Štúdia CBS Films a Lionsgate nám poskytli prvý náhľad na herca Dylana O’Briena, ktorý si zahrá kultovú postavu Mitcha Rappa. Jedná sa o knižnú predlohu Vinceho Flynna a nesie názov American Assassin. Pre všetkých fanúšikov knihy, snímok pod článkom, ktorý bol vytvorený pri kamerových skúškach už obletel internet, no ešte pred jeho zverejnením sa film vyjadril následovne.

„BTS snímka z @dylanobrien’s kamerového testu ako Michal Rapp. Je to rušný týždeň pre fanúšikov American assassina. Wow, takže obraz je ohromujúci, ale pre dlhodobých fanúšikov Dylena to môže byť šok. Rola Mitcha Rappa je jednoznačne pre dospelých. Pre Vincea Flynna to nebude ľahké, ale určite sa dočká uznania a postavu  Mitcha Rappa si zahrá človek, ktorého všetci poznáme.“

Film sleduje vzostup Mitcha Rappa, CIA hunter pre Black Ops, pod velením veterána zo studenej vojny, Stana Hurleya (Michael Keaton). Dvojicu si potom nájme veliteľka CIA Irene Kennedy (Sanaa Lathan), aby vyšetrili vlnu zdanlivo náhodných útokov na vojenské aj civilné ciele. Spoločná cesta ich všetkých zavedie k tureckému agentovi (Shiva Negar) a ich úlohou bude zastaviť tajnú operáciu, ktorej úlohou je rozpútať svetovú vojnu na Strednom Východe.

Kto tomu všetkému bude veliť?

Na kormidlo celej lode sa dostane režisér Michael Cuesta, ktorý sa bude riadiť zo scenára od Stephena Schiffa. Knihu vydalo vydavateľstvo Atria Books. American assassin je jeden z pätnástich príbehov zo sveta proti-teroristickej organizácie, v ktorej si hlavnú úlohu zahrala postava Mitch Rapp. Kniha sa stala bestsellerom a k dnešnému dňu sa predalo takmer 20 miliónov kópií.  

Už v roku 2012 bol do roly Mitcha Rappa pozvaný herec Chris Hemsworh. Ten úlohu hlavnej postavy odmietol a nakoniec si ju zahrá Dylan O’Brien. Produkcie sa chopia Lorenzo di Bonaventura (Transformers, Deepwater Horizon, Salt) a Nick Wechsler (The road, Magic Mike). Film v súčasnej dobe natáča v Európe. A teraz si vychutnajte prvú snímku z pripravovaného filmu AMERICAN ASSASSIN.

phjytunzww9qnp_1_l

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -