OFFOstatné

GogoManTV a Celeste Buckingham prichádzajú s dlho pripravovaným projektom Jacuzzi!

Dva roky po vydaní piesne MŸSLI prichádza youtuber GogoManTV s druhou skladbou a prepracovaným klipom! Tentokrát sa Gogomantv spojil so speváčkou Celeste Buckingham a ich výtvor nesie názov Jacuzzi. Pieseň vyšla iba pred pár hodinami, no už si drží #5 v kategórii Trendy! Jeho posledný klip mal neuveriteľný úspech a ku dnešnému dňu má viac ako 10 a pol milióna videní. Dnešné Jacuzzi má po pár hodinách už 300 000, zatiaľ čo toto číslo bude najbližšie dni rapídne stúpať. Ako povedal sám Gogo:

Odkaz je jasný. Nenechajte sa ovplyvniť negativitou okolo vás, vždy keď vás niečo vytočí dajte si Jacuzzi ;)

Na klipe Jacuzzi pracoval veľký tím ľudí posledných pár mesiacov. Okrem Goga a Celeste sa na ňom podieľali mená ako Laci Strike, ktorý pracoval na choreografií alebo raper Adiss. Ten spolu s Gogom napísal text piesne. Samotným režisérom klipu je Samuel Víčan. Je samozrejmosťou, že klip je natočený profesionálnym vybavením – ako kamery sa použili Arri Alexa Mini a Blackmagic URSA Mini pro (s takouto výbavou sa dá hravo natočiť aj film). Na úpravu sa použili Adobe programy Premiere Pro a After Effects.

GoGo a Celeste Buckingham a ich nový klip

V klipe sa samozrejme nezabudla ukázať ani youtuberka LucyPug. Myšlienka projektu je jasná – treba mať pozitívne myslenie a aspoň na chvíľu sa odprostiť od všetkých starostí. Presne tak, ako fungoval ak klip MŸSLI. Uvidíme teda, či sa Jacuzzi podarí získať rovnakú slávu a virál. Danovi týmto pádom držíme palce a za výborne spracovaný klip aj chválime!

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  1 Comment

  Pridaj komentár