GogoManTV a Celeste Buckingham prichádzajú s dlho pripravovaným projektom Jacuzzi!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Dva roky po vydaní piesne MŸSLI prichádza youtuber GogoManTV s druhou skladbou a prepracovaným klipom! Tentokrát sa Gogomantv spojil so speváčkou Celeste Buckingham a ich výtvor nesie názov Jacuzzi. Pieseň vyšla iba pred pár hodinami, no už si drží #5 v kategórii Trendy! Jeho posledný klip mal neuveriteľný úspech a ku dnešnému dňu má viac ako 10 a pol milióna videní. Dnešné Jacuzzi má po pár hodinách už 300 000, zatiaľ čo toto číslo bude najbližšie dni rapídne stúpať. Ako povedal sám Gogo:

Odkaz je jasný. Nenechajte sa ovplyvniť negativitou okolo vás, vždy keď vás niečo vytočí dajte si Jacuzzi ;)

Na klipe Jacuzzi pracoval veľký tím ľudí posledných pár mesiacov. Okrem Goga a Celeste sa na ňom podieľali mená ako Laci Strike, ktorý pracoval na choreografií alebo raper Adiss. Ten spolu s Gogom napísal text piesne. Samotným režisérom klipu je Samuel Víčan. Je samozrejmosťou, že klip je natočený profesionálnym vybavením – ako kamery sa použili Arri Alexa Mini a Blackmagic URSA Mini pro (s takouto výbavou sa dá hravo natočiť aj film). Na úpravu sa použili Adobe programy Premiere Pro a After Effects.

GoGo a Celeste Buckingham a ich nový klip

V klipe sa samozrejme nezabudla ukázať ani youtuberka LucyPug. Myšlienka projektu je jasná – treba mať pozitívne myslenie a aspoň na chvíľu sa odprostiť od všetkých starostí. Presne tak, ako fungoval ak klip MŸSLI. Uvidíme teda, či sa Jacuzzi podarí získať rovnakú slávu a virál. Danovi týmto pádom držíme palce a za výborne spracovaný klip aj chválime!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -