Scarlet Witch a jej prsia – herečka Elizabeth Olsen sa sťažuje na svoj kostým v Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herečka Elizabeth Olsen sa sťažuje na kostým

Herečka Elizabeth Olsen je jednou z najsilnejších ženským postáv v Marvel filmoch. V MCU stvárňuje postavu menom Wanda Maximoff, ktorá bola pre superhrdinov hrozbou vo filme Avengers 2: Vek Ultrona. Postupom času sa však Wanda zaradila medzi ostatných, „obyčajných“ hrdinov, a dnes je skôr známa ako Scarlet Witch. Navyše si vyvinula vzťah s Visionom, ktorý integrálne ovplyvňuje príbeh filmu Avengers: Infinity War. Nikto teda nemôže tvrdiť, že herečka nie je jedným z najhlavnejších pilierov MCU. Jedna vec jej však prekáža…

Herečka Elizabeth Olsen scarlet witch
Zdroj: youtube.com

Odvážny kostým ju znepokojuje

V rozhovore s portálom Elle sa herečka voľne rozrozprávala o tom, ako sa vo svojom superhrdinskom kostýme v skutočnosti cíti nepríjemne. Olsen obzvlášť upozorňuje na veľmi veľký výstrih, ktorý odhaľuje viac, ako by si herečka priala. Určite ide o trend, ktorý sa v komiksoch opakuje. Znamená to ale, že rovnaké kostýmy by sa mali objavovať aj vo filmoch? Olsen volá po zmene a dúfa, že ešte nie je príliš neskoro:

„Bola by som rada, keby to nebol korzet odhaľujúci prsia. Mám síce rada korzety, no výstrih by mohol byť o niečo vyššie. Každá herečka má niečo, čo ju zahaľuje – či už Tessa Thompson alebo Scarlett Johansson. Niečo podobné by som chcela tiež. V skutočnosti je to vtipné, pretože niekedy sa obzriem a uvedomím si, že som jediná, ktorej sú vidieť prsia. Môj superhrdinský kostým sa tak veľmi nezlepšil, z čoho si neustále robíme srandu. Myslím si ale, že to, čo nosíme, by malo evokovať niečo ikonické a to je cieľ kostýmov, no momentálne nereprezentujú priemernú ženu.“

herečka elizabeth olsen
Zdroj: imgur.com

Olsen má vo viacerých veciach pravdu. Jej kostým si síce prešiel malými zmenami od roku 2015, no hlboký výstrih je stále jeho súčasťou. Ak sa naozaj zamyslíme, tak žiadna superhrdinka by v skutočnosti niečo podobné s najväčšou pravdepodobnosťou nenosila. Otázka je, ako sa k tomu postaví štúdio Marvel. Ich prácou totižto nie je tvoriť realistický svet, ale fantazijný komiksový svet, na ktorý sa dobre pozerá. Či by to však malo zahŕňať aj odhaľovanie herečiek či hercov, to už je otázka na inokedy.

Aký máte postoj k danej veci vy? Myslíte si, že by mal Marvel vypočuť herečku a dopriať jej kostým, v ktorom by sa cítila lepšie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

ZDROJelle

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -