Jessica Jones je späť v nadupanom akčnom traileri na druhú sériu! Vrátil sa aj Killgrave?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jessica Jones sa vracia s poriadnym trailerom!

Už je dávno známe, že Marvel/Netflix seriály si dávajú s trailermi načas. Žiadna výnimka sa teda nekoná ani pri pokračovaní úspešnej prvej sezóny seriálu s názvom Jessica Jones. Táto drsná hrdinka, ktorá alkoholu ani stretnutiu na jednu noc nepovie nie, prichádza v riadne nadupanom a akčnom traileri na druhú sériu! A ak sa už bojíte, či akcia nepredčí kvalitu, nebojte, tento trailer vám prinesie naspäť spomienky z prvej série.

Daredevil začal a vlastne aj rozrástol tento televízny vesmír. Dnes tu teda píšeme už po tímovke Defenders ale aj po anti-hrdinovi Punisherovi. V poslednej dobe sa síce o týchto seriáloch nedá písať ako perfektných, zatiaľ si však stále držia vysokú kvalitu a určite patria medzi to najlepšie z produkcie Netflix a aj televízneho Marvel. My teda veríme, že druhá Jessica Jones opäť nastolí rovnakú kvalitu predošlej série, ktorá doteraz bojuje s tou prvou Daredevilou o pozíciu: najlepšia sezóna.

Vracajú sa teda všetci herci, ktorých nám prvá séria predstavila. Áno vravíme všetci. Tie ruky na konci patria jedinečnému záporákovi Killgraveovi, ktorého si brilantne strihol David Tennant. Ak však máme veriť fotkám z natáčania a doterajším vydaným materiálom, Killgrave bude v tejto sérii iba fiktívnou verziou v hlave samotnej hrdinke. Sme samozrejme veľmi zvedaví, či sa objaví aj nejaký Deffender. Luke Cage bol totižto pomerne veľkou súčasťou predošlej série, takže sme zvedaví, či sa jeho návratu dočkáme práve tu. Trailer nám na konci oznamuje dátum premiéry. Stanovený dátum padol na 8. marca, čo je presne o mesiac. My sa už teraz veľmi tešíme!

Čo vravíte na prvý trailer druhej série? Patrí Jessica Jones medzi vašich obľúbených Marvel hrdinov? Tešíte sa na návrat tohto seriálu? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -