Tretia séria seriálu Daredevil sa posúva vpred a natáčanie sa oficiálne začalo. Kedy sa dočkáme nášho obľúbeného Defendera?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nič nenecháva na náhodu a svoju vlajkovú loď by na televízne obrazovky najradšej priniesli čo najskôr. Seriál Daredevil a jeho tretia séria sa začne natáčať už tento týždeň v meste New York. Celá púť sa začala ešte v roku  2015, kedy sme mali tú česť „ochutnať“ tento ikonický seriál z produkcie Marvelu. Odvtedy ubehol nejaký ten čas a na svet sa dostali seriály Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. Taktiež sa ukázala aj druhá séria Daredevila, v ktorej sa predstavili postavy Elektra (Élodie Young) a Frank Castle (Jon Bernthal). Posledný menovaný sa taktiež dočká vlastného seriálu, ktorý si na Netflixe budeme môcť vychutnať už tento piatok (17. 11.).

daredevil charlie cox
Zdroj: wallpapersdsc.en

Podľa všetkého je tretia séria vysoko očakávaná. Značí to aj informácia, ktorú sme mohli postrehnúť ešte v roku 2016. Všetko sa to odohralo na Comic-Cone v San Diegu, kde tvorcovia s radosťou prezradili, že sa určite dočkáme tretej série. Taktiež sme sa nedávno dozvedeli, že sa na obrazovku vráti Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio) ako záporná postava seriálu. Toho sme naposledy mohli vidieť v druhej sérii, kde však jeho vystúpenie trvalo len krátku dobu.

Kedy sa začne natáčanie tretej série seriálu Daredevil?

Vďaka niektorým fotografiám, ktoré obleteli sociálne siete vieme, kedy sa to celé začne. A vlastne, pravdepodobne sa to už začalo. Natáčanie sa totižto začína 13. 11.2017 a na tomto mieste sa bude natáčať do štvrtka (16. 11.). Potom sa celá produkcia presunie inam, no tvorcovia neprezradili kam. Na fotke, ktorú nájdete na spodku článku si taktiež môžeme všimnúť značku „Ringside S3„, čo nám značí, že sa celá výroba snaží držať viac v ústraní.

Tretia séria seriálu Daredevil
Zdroj: inverse.com

Daredevil sa ukáže v roku 2018, spoločne s novými sériami seriálov Jessica Jones a Luke Cage. Vzhľadom k tomu, že sa začalo natáčanie všetkých troch vyššie menovaných seriálov, už teraz vieme, kedy sa ich pravdepodobne dočkáme. Jessica Jones bude debutovať ako prvá a to už na jar budúceho roka. O pár mesiacov neskôr sa objaví druhá séria Luke Cage, ktorá by mala prísť v lete. Ako posledným bude Daredevil, ktorého si budeme môcť vychutnať na jeseň/začiatkom zimy.

O príbehu sa zatiaľ veľa nevie, ale špekulácie sa už nejaký ten čas šíria svetom. Ak ste videli koniec seriálu The Defenders, určite vám tieto chýry neušli. Čaká nás stretnutie Daredevila so svojou matkou Maggie Murdock? Na konci sme si mohli totižto všimnúť, ako sa Matt prebúdza zo svojich zranení. Taktiež počuť hlasy, ktoré kričia po žene menom Maggie. Je teda možné, že sa konečne ukáže? 

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah