Pokračovanie filmu Ježko Sonic je už vo vývoji štúdia Paramount. Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Ježko Sonic premiéroval ešte len vo februári tohto roku, no už teraz nám tvorcovia potvrdili pokračovanie. Svojim návratom nás poteší aj režisér a scenárista pôvodného filmu, ktorý bude opäť adaptáciou nostalgickej série videohier s ikonickým Sonicom.

Pôvodne chcelo štúdio Paramount uviesť film ešte v novembri 2019, ale po negatívnej spätnej väzbe od fanúšikov sa uvedenie filmu do kín preložilo na rok 2020. Originálny výtvor totiž obsahoval veľa grafických chýb, ktoré tvorcovia dokázali odstrániť a nový dobrodružný film s lepším dizajnom hlavnej postavy zaznamenal značný úspech.

Jeff Fowler Ježko Sonic ďalšie postavy
Zdroj: videogamer.com

Pokračovanie filmu Ježko Sonic je už vo vývoji

Ježko Sonic nám priniesol kvalitné herecké obsadenie, v ktorom sme mohli vidieť hercov ako James Sonden, Tika Sumpter alebo hviezdny Jim Carrey. Hlas Sonicovi prepožičal Ben Schwartz a jeho prítomnosť sa očakáva aj v pokračovaní.

Do dnešných dní si kúsok od režiséra Jeffa Fowlera zarobil krásnych 307 miliónov dolárov a prelomil tak rekord zárobkov filmových adaptácií videohier, ktorý pred ním držal film Pokémon Detektív Pikachu s Ryanom Reynoldsom. Treba však poznamenať, že Ježko Sonic ešte stále nezažil v dôsledku šíriacej sa pandémie premiéru v Číne. Aj preto sa očakáva, že celkový zárobok výrazne stúpne a bez problémov prekoná hranicu pol miliardy.

Ježko Sonic pokračovanie
Zdroj: geektyrant.com

Ježko Sonic 2 započne natáčanie koncom leta 2020

Ak by sme sa snažili zistiť viac, neuspeli by sme. Filmové štúdio Paramount drží všetky potrebné informácie zahalené pod rúškom tajomstva. Vieme len o návrate režiséra Jeffa Fowlera, ktorému budú pomáhať scenáristi Pat Casey a Josh Miller.

Herecké obsadenie je taktiež záhadou, ale poznáme aspoň producentov filmu – Toby Asher, Neal H. Moritz a Toru Nakahara. Výkonnými producentmi budú Hajime Satomi, Haruki Satomi a Tim Miller.

Tails Sonic Hedgehog
Zdroj: youtube.com

Kto dopozeral prvého Sonica až do konca, v úplnom závere sa objavila potitulková scéna. V nej bolo možné vidieť ďalšiu postavu z hier, lišiaka s menom Tails. Práve ten by sa mal objaviť v pokračovaní, ale na všetko ostatné si budeme musieť ešte počkať. Do tej doby nás môže tešiť aspoň fakt, že Hollywood už pomaly ožíva a výroba filmov by sa mohla čoskoro vrátiť na svoje pôvodné miesto. Ježko Sonic 2 začne natáčanie niekedy koncom leta a v kinách ho uvidíme v roku 2022.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Ježko Sonic, ktoré je už vo vývoji štúdia Paramount? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť