Pokračovanie filmu Ježko Sonic je už vo vývoji štúdia Paramount. Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ježko Sonic premiéroval ešte len vo februári tohto roku, no už teraz nám tvorcovia potvrdili pokračovanie. Svojim návratom nás poteší aj režisér a scenárista pôvodného filmu, ktorý bude opäť adaptáciou nostalgickej série videohier s ikonickým Sonicom.

Pôvodne chcelo štúdio Paramount uviesť film ešte v novembri 2019, ale po negatívnej spätnej väzbe od fanúšikov sa uvedenie filmu do kín preložilo na rok 2020. Originálny výtvor totiž obsahoval veľa grafických chýb, ktoré tvorcovia dokázali odstrániť a nový dobrodružný film s lepším dizajnom hlavnej postavy zaznamenal značný úspech.

Jeff Fowler Ježko Sonic ďalšie postavy
Zdroj: videogamer.com

Pokračovanie filmu Ježko Sonic je už vo vývoji

Ježko Sonic nám priniesol kvalitné herecké obsadenie, v ktorom sme mohli vidieť hercov ako James Sonden, Tika Sumpter alebo hviezdny Jim Carrey. Hlas Sonicovi prepožičal Ben Schwartz a jeho prítomnosť sa očakáva aj v pokračovaní.

Do dnešných dní si kúsok od režiséra Jeffa Fowlera zarobil krásnych 307 miliónov dolárov a prelomil tak rekord zárobkov filmových adaptácií videohier, ktorý pred ním držal film Pokémon Detektív Pikachu s Ryanom Reynoldsom. Treba však poznamenať, že Ježko Sonic ešte stále nezažil v dôsledku šíriacej sa pandémie premiéru v Číne. Aj preto sa očakáva, že celkový zárobok výrazne stúpne a bez problémov prekoná hranicu pol miliardy.

Ježko Sonic pokračovanie
Zdroj: geektyrant.com

Ježko Sonic 2 započne natáčanie koncom leta 2020

Ak by sme sa snažili zistiť viac, neuspeli by sme. Filmové štúdio Paramount drží všetky potrebné informácie zahalené pod rúškom tajomstva. Vieme len o návrate režiséra Jeffa Fowlera, ktorému budú pomáhať scenáristi Pat Casey a Josh Miller.

Herecké obsadenie je taktiež záhadou, ale poznáme aspoň producentov filmu – Toby Asher, Neal H. Moritz a Toru Nakahara. Výkonnými producentmi budú Hajime Satomi, Haruki Satomi a Tim Miller.

Tails Sonic Hedgehog
Zdroj: youtube.com

Kto dopozeral prvého Sonica až do konca, v úplnom závere sa objavila potitulková scéna. V nej bolo možné vidieť ďalšiu postavu z hier, lišiaka s menom Tails. Práve ten by sa mal objaviť v pokračovaní, ale na všetko ostatné si budeme musieť ešte počkať. Do tej doby nás môže tešiť aspoň fakt, že Hollywood už pomaly ožíva a výroba filmov by sa mohla čoskoro vrátiť na svoje pôvodné miesto. Ježko Sonic 2 začne natáčanie niekedy koncom leta a v kinách ho uvidíme v roku 2022.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Ježko Sonic, ktoré je už vo vývoji štúdia Paramount? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -