Režisér filmu Ježko Sonic by rád rozšíril univerzum o ďalšie postavy. Uvidíme pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Postavu Ježka Sonica si určite mnohí pamätáte ako postavičku z kultovej hry s rovnakým menom od spoločnosti Sega. Veľa fanúšikov tejto hry preto potešilo, keď začiatkom tohoto roka prišla do kín hraná verzia tejto hry. Režisér Jeff Fowler nedávno prezradil, že ak by bola ďalšia časť filmu Ježko Sonic odklepnutá, rád by jeho svet rozšíril o ďalšie známe postavy z hier.

Jeff Fowler má veľké plány

Jeff Fowler bol veľmi nadšený, keď odpovedal na otázky pre denník USA Today o ďalších postavách, ktoré by sme mohli v budúcnosti vidieť. Rád by totižto rozšíril príbeh nielen Sonica, ale aj jeho zvieracích priateľov. Toto povedal k potenciálu postáv:

„Je tu mnoho úžasných postáv, ktoré by sme mohli priniesť do filmu, a ich príbehy, ktoré by sme radi povedali. Nič by mi neurobilo väčšiu radosť, ako urobiť ďalšie filmy s týmito postavami. Radi by sme pracovali viac so Sonicovým vesmírnym univerzom.“

Prvý film bol ešte pár mesiacov pred svojím vydaním v kinách pod silnou kritikou fanúšikov, ktorým sa nepáčil prvotný dizajn Ježka Sonica. Tvorcovia filmu teda fanúšikom vyšli v ústrety a postavu prerobili tak, aby sa viac podobala hernej predlohe. K úspechu filmu určite dopomohol aj záporák Dr. Robotnik, ktorého stvárnil talentovaný Jim Carrey.

Sonic - Dr. Robotnik
Zdroj: caraotadigital.net

Aké postavy by sa mohli ukázať v pokračovaní filmu?

Kto dopozeral prvého Sonica až úplne do konca (vrátane titulok), mohol si na konci všimnúť ešte jednu scénu. V nej bolo možné vidieť ďalšiu postavu z hier, lišiaka s menom Tails. Scéna vyzerala, ako keby niekoho hľadal už dlhšie a konečne ho našiel. Lišiak Tails je známy svojimi dvoma chvostami, ktoré mu dávajú schopnosť lietať.

Ak štúdio Paramount Pictures odklepne ďalší film, okrem Tailsa by sme mohli vidieť napríklad aj ježuru Knucklesa. Ten je výzorom podobný Sonicovi, avšak je červenej farby a má iné schopnosti. Sonic, Knuckles a Tails sú zrejme najznámejšie postavy, no okrem nich by sme vo filmoch mohli vidieť aj postavy Amy Rose, mačku Blaze, ježka Shadowa a ďalších.

Tails Sonic Hedgehog
Zdroj: youtube.com

Je jasné, že režisér Jeff Fowler postavu miluje a záleží mu na tom, aby filmy boli spravené dobre. To, či bude pracovať na nejakom budúcom filme, a či vôbec nejaké pokračovanie bude, o tom všetkom rozhodne až štúdio. My teraz už iba musíme veriť, že ďalšie filmy z tohoto sveta dostanú zelenú. Čakanie na prípadné pokračovania si môžeme skrátiť opätovným pozretím filmu Ježko Sonic, ktorý vyjde na DVD 19. mája 2020.

Jeff Fowler má jasné plány pre ďalšie postavy a pokračovanie filmu Ježko Sonic. Chceli by ste vidieť ďalšie filmy s modrým ježkom a jeho priateľmi? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -