Žiadny dôchodok sa nekoná. Jim Carrey sa v obľúbenej úlohe vráti ešte v poslednom filme

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.
- Advertis

Jim Carrey sa ukáže v Ježko Sonic 3

Videoherným adaptáciám sa momentálne darí. Či už ide o seriály ako The Last of Us, animované filmy ako Super Mario Bros. vo filme alebo hrané filmy o Ježkovi Sonicovi. Práve Sonicov filmový svet sa v tomto roku rozšíri ako o jeden spin-off seriál, tak o ďalšie filmové pokračovanie. Ježko Sonic 3 vyjde už v decembri a film práve nabral skvelú hereckú posilu. Opäť si v ňom zahrá aj Jim Carrey, informuje Variety.

Carrey v prvom aj druhom Sonicovom filme stvárnil záporáka Doktora Robotnika, známeho aj ako Eggmana. Počas promovania Ježko Sonic 2 sa ale Carrey vyjadril, že to bol jeho posledný film a chystá sa do dôchodku. V rozhovore pre televízny program Access Hollywood ale prezradil, že je ochotný sa vrátiť, ak by šlo o niečo naozaj veľkolepé.

„Záleží od veľa vecí. Ak by vyššia moc priniesla scenár napísaný zlatým atramentom, ktorý mi ukáže, že pre ľudí pôjde o niečo výnimočné, možno. Možno by som pokračoval ďalej touto cestou, ale dávam si prestávku,“ povedal herec v programe. Ďalej totiž doplnil, že sa chystá venovať iným veciam v živote – maľovaniu či svojmu spirituálnemu životu.

Po boku Carreyho sa ukáže aj Ježko Shadow

Doktor Robontik naoko zomrel v druhom filme, kedy spadol s obrovským robotom na zem. Vyzeralo to fatálne, no ako prezradila potitulková scéna, jeho telo sa nikdy nenašlo. Robotnik sa preto vrátiť môže, pričom jeho návrat jemne načrtli aj na sociálnych sieťach. Oficiálna stránka filmu zdieľala video s novým logom tretieho filmu, pričom v pozadí videa môžeme počuť práve Eggmanov smiech.

V Ježko Sonic 2 bol Robotnikova pobočníčka Ježura Knuckles, ktorý ale na konci filmu zmenil tím a pridal sa k Sonicovi. Robotnik má ale nového pomocníka, ktorého mu vyrobila veda. Je ním Ježko Shadow, ktorého príchod sme videli v potitulkovej scéne toho istého filmu. Shadowa mal dokonca vytvoriť jeden z Robotnikových predkov.

O réžiu filmu sa do tretice postará Jeff Fowler. Do svojich hereckých rolí sa vrátia aj James Marsden (Tom Wachowski), Tika Sumpter (Maddie Wachowski) alebo Lee Majdoub (agent Ston). Svoj hlas rozprávajúcim zvieratám opäť prepožičajú Ben Schwartz (Ježko Sonic), Colleen O’Shaughnessey (Miles „Tails“ Prower) aj Idris Elba (Ježura Knuckles).

Ešte pred tretím filmom dostane Knuckles vlastný seriál

Filmu sa dočkáme už tento rok, 20. decembra. Ešte predtým však na Paramount+ príde seriál Knuckles, zameraný na stoickú a silnú postavičku. Presný dátum jeho vydania je zatiaľ neznámy. Vieme ale, že dejovo sa zameria na Knucklesa, ktorý sa bude snažiť cvičiť zastupujúceho šerifa Wadea Whipplea (Adam Pally) v spôsoboch bojovníkov z klanu Ježúr. U nás by seriál mal byť dostupný na službe SkyShowtime.

Tešíte sa na návrat obľúbeného Jima Carreyho do tejto filmovej série?

Zdroj: variety.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť

Najčítanejšie články