Najslávnejší film Jamesa Camerona sa vracia v 4K podobe. Len tu ho uvidíte ako nikdy predtým

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Legendárny Titanic si pozrieme v 4K

Režisér James Cameron má pre fanúšikov pripravené ďalšie veľkolepé predstavenie. Do úchvatnej digitálnej 4K podoby premenil ďalší kultový film – pôjde pritom o skutočne veľkolepý zážitok.

Ikonický tvorca nám už v minulosti priniesol prepracované sci-fi Priepasť. Tento kultový film oživil pomocou moderných technológií a priniesol rovno v 4K rozlíšení. Fanúšikov okrem vylepšeného vizuálu nadchlo až 30 minút nových záberov, počin natiahol svoju dĺžku na takmer tri hodiny. Americkí diváci si takto vynovenú Priepasť mohli užiť aj v kinách, my na Slovensku sme sa museli uspokojiť s online vydaním na Disney+.

Teraz si na Disney+ pozrieme ďalšiu modernizovanú legendu. Bude ňou rovno najslávnejší film Jamesa Camerona, ikonický Titanic z roku 1997 s Leonardom DiCapriom a Kate Winslet. Príbeh o legendárnej, údaje nepotopiteľnej lodi je dostupný už dnes na uvedenej streamovacej službe v 4K rozlíšení.

titanic
Zdroj: themoviedb.org

Titanic patrí medzi tie najslávnejšie filmy vôbec. Svojho času to bol najzárobkovejší počin v histórii, v kinách dosiahol tržby až 2,2 miliardy amerických dolárov. Ide taktiež o jeden z najlepších filmov, univerzálne ho milujú ako kritici, tak aj bežní diváci. Akadémia ho dokonca ocenila až 11 Oscarmi.

Súčasne s filmom je na Disney+ dostupný aj dokumentárny film od National Geographic Titanic: 20 Years Later With James Cameron (2017), v ktorom James Cameron spätne hodnotí kľúčové rozhodnutia prijaté pri tvorbe kultového Titanicu.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -