John Cena ako superhrdina? Vyzerá to tak, že áno!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Všetci ho veľmi dobre poznáme! „And his name is John Cena!“ Myslím, že nikomu netreba pripomínať túto hlášku. Ale prečo to vlastne spomínam? Tvorca filmov ako Kick-Ass a Kingsman: tajná služba, si na svoj zoznam napísal aj Cenu. Dôvodom je nový projekt s názvom Superior, v ktorom by sa John Cena mohol objaviť ako hlavná postava!

Režisér Mark Millar zverejnil prvú správu, v ktorej „žiada“ Cenu a bolo tak minulú sobotu. Post vyvolal obrovskú diskusiu, čo sa dalo očakávať. Viete si ho predstaviť ako komiksového hrdinu? Ja určite áno! Tu je to, čo Mark Millar napísal na svojom Twitter účte.

Film bol už v procese vývoju v roku 2011. Vtedy však dostal prednosť Kingsman a na všetko sa pomaly zabudlo. Neskôr v roku 2014 sa opäť objavili informácie a tento krát to už vyzeralo veselšie. 20th Century Fox oznámilo, že zatiaľ nemenovaný „hrdina“ napíše scenár a produkcie sa chopí Matthew Vaughn. Nás však zaujíma, či sa v hlavnej úlohe ukáže John Cena a všetko nasvedčuje tomu, že by to tak mohlo byť!

bandicam-2016-09-27-17-44-44-203

Príbeh filmu sa sústreďuje na 12 ročného chlapca, ktorý trpí sklerózou multiplex, no aj tak má jedno želanie. Chcel by sa stať superhrdinom. Je očividné, že sa mu jeho želanie splní a boj dobra so zlom sa môže začať. Ako však bude vyzerať scenár nie je známe, ale veríme, že sa už čoskoro vynoria na povrch nové informácie!

Myslíte si, že sa John Cena hodí do postavy Superiora? Ja myslím, že áno a určite som zvedavý ako to celé dopadne. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -