FilmyOdporúčame

Hviezda X-Men filmov Nicholas Hoult mieri do úspešnej akčnej franšízy

Herec Nicholas Hoult sa vydáva na novú misiu. Hviezda novej X-Men franšízy sa totižto dohodla na novej hereckej úlohe v nadchádzajúcich filmoch Mission: Impossible 7 a 8. Na svoje pôvodné miesto sa vráti aj režisér Christopher McQuarrie, ktorému bude v hlavnej úlohe robiť spoločnosť Tom Cruise.

Táto novinka pochádza priamo z úst režiséra, ktorý oznámil príchod nového herca na svojom Instagram účte. Filmár sa takýmto spôsobom rozhodol prezradiť herecké obsadenie pre jeho pripravované pokračovanie. V príspevku zdieľal aj fotografiu Nicholasa Houlta s týmto textom “care to raise a little hell.” Na tieto slová mu herec odpovedal nasledovne.

“S radosťou. Ale čo tak trochu spomaliť?”

View this post on Instagram

Say, @nicholashoult, care to raise a little hell?

A post shared by Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie) on

Podrobnosti o jeho úlohe zatiaľ zostávajú pod rúškom tajomstva. Či sa objaví po boku Ethana Hunta alebo proti nemu sa dozvieme až postupom času. Okrem Nicholasa Houlta sa vo filme objavia aj ďalší potvrdení herci ako napríklad Hayley Atwell (Kapitán Amerika: Prvý Avengers), Pom Klementieff (Strážcovia Galaxie) a Shea Whigham (American Hustle).

Do svojej úlohy sa taktiež vráti aj herečka Rebecca Ferguson, ktorú sme v minulosti mohli vidieť pri predchádzajúcich filmoch zo série – Rogue Nation a Fallout. Očakáva sa aj návrat Simona Pegga v podobe Benjiho Dunna.

V ktorých filmoch sa v minulosti objavil herec Nicholas Hoult?

Čo sa týka Nicholasa Houlta, jeho herecké vystúpenia si pamätáme hlavne vďaka X-Men filmom, kde stvárnil komiksovú postavu Beasta. Naposledy sa objavil vo filme Dark Phoenix. Na zozname hercov sa taktiež nachádzal aj pri hitoch Mad Max: Zbesilá jazda (2015) a Warm Bodies (2013).

Aby toho nebolo málo, práve Nicholas Hoult bol považovaný za nového Batmana, ale jeho miesto nakoniec zabral Robert Pattinson. Namiesto toho sa herec presunul do inej úspešnej franšízy, kde by malo byť toho adrenalínu o niečo viac.

Oficiálna fotka z filmu Mission: Impossible 6

Zdroj: ifuun.com

Štúdio Paramount nám stále neprezradilo dej filmov, ale takéto niečo by mali scenáristi zvládnuť. Z celkového hľadiska sa dajú predchádzajúce M:I filmy považovať za úspešné hity, čo sa odzrkadlilo aj v pokladnici.

Film Mission Impossible: Fallout si do dnešného dňa zarobil krásnych 787 miliónov dolárov. To isté sa predpokladá aj pri pokračovaní, ktoré je naplánované na 23. júla 2021. Následne by sme sa mali dočkať aj ôsmeho filmu, ktorého dátum premiéry padol na 5. augusta 2022.

Hodí sa podľa vás Nicholas Hoult do tejto franšízy a zvládne neľahkú akčnú úlohu? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: movieweb.com

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  FilmyOdporúčame

  Aké Spider-Man filmy sa nikdy nenatočili? V pozícii režiséra mohol byť aj James Cameron

  FilmyOdporúčame

  Pozrite si najšokujúcejšiu scénu z filmu Joker v nádhernej 4K kvalite

  Filmy

  Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

  Pridaj komentár