Tretia séria seriálu Westworld od HBO spoznala svoj dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo režisér Christopher Nolan pilne pracuje na filme Tenet, jeho brat Jonathan Nolan spolu s jeho manželkou Lisou Joy vytvára tretiu sériu seriálu Westworld. Futuristický seriál sa ihneď stal obľúbenou položkou na stanici HBO a preto niet divu, že sa už 15. marca 2020 dočkáme novej série. Oficiálny dátum premiéry odhalil nový teaser, ktorý nájdete nižšie.

Tretia séria by mala seriál premeniť na nepoznanie. Konečne sa totižto pozrieme do reálneho sveta mimo simulácie a parku, v ktorom sme doposiaľ strávili väčšinu času. Druhá séria končila tým, že sa Dolores (Evan Rachel Wood) podarilo uniknúť v tele hostiteľa, ktorý vyzerá ako Charlotte Hale (Tessa Thompson). Čo nás teda čaká v ďalšej sérii?

Tretia séria Westworld s novým teaserom

Tešiť sa môžeme na novú hlavnú postavu, ktorú si strihne herec Aaron Paul (Breaking BadNeed for Speed). Ďalšími novými tvárami budú Lena Waithe (Ready Player OneMaster of None), hráč NFL Marshawn Lynch alebo Vincent Cassel (Čierna labuť).

Z predchádzajúcich sérií sa vrátia Evan Rachel Wood ako Dolores, Thandie Newton ako Maeve, Ed Harris ako Muž v čiernom, Jeffrey Wright ako Bernard, Tessa Thompson ako Charlotte, Luke Hemsworth Stubbs či Talulah Riley, Rodrigo Santoro a Sir Anthony Hopkins. Dúfame, že nám tentokrát tvorcovia Jonathan Nolan a Lisa Joy neprinesú ďalšiu chaotickú sériu len preto, aby bola nepredvídateľná.

Zatiaľ to však vyzerá na veľmi zaujímavý sci-fi príbeh, ktorý má na prvý pohľad prvky cyberpunku. Sám Nolan priznal, že jednou z jeho najväčších inšpirácií bola filmová séria Blade Runner. Samozrejme, svoj svet chce vytvoriť odlišne.

„Dystopia môže vo svete vyzerať naozaj pekne. To, že je svet skazený zvnútra nemusí hneď znamenať, že nemôže byť pekný. Chceli sme nájsť verziu dystopie, ktorú sme doteraz nevideli.“

Tešíte sa na tretiu sériu seriálu Westworld? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -