Ktoré postavy by mohol Christian Bale stvárniť v MCU filme Thor: Love and Thunder?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Christian Bale v MCU filme Thor: Love and Thunder

Nová známa tvár v MCU? Všetko nasvedčuje tomu, že sa do tejto partie pridá aj Christian Bale. Celá séria filmov sa za posledné roky zmenila a režisér Taika Waititi priniesol do franšízy nové svetlo. To sa mu podarilo aj v pokladnici filmu, keď si Thor: Ragnarok zarobil viac ako 850 miliónov dolárov. Ukáže nám svoje komediálne prvky Waititi aj tentokrát? V ktorej postave by sa mohol ukázať Christian Bale? Nižšie nájdete všetky komiksové postavy, ktoré by sa mohli stať ašpirantom na víťaza, ak sa táto dohoda potvrdí.

Natáčanie filmu sa začne až koncom tohto roka, ale už teraz sa dozvedáme o novom potencionálnom hereckom obsadení. Christian Bale by mal v momentálnej dobe komunikovať so štúdiom a prebrať všetky dôležité informácie. Tie sa však my ešte tak skoro nedozvieme a o jeho postave budú všetky strany mlčať. V dnešnom článku sa stručne dočítate o všetkých Marvel postavách, ktoré by mohol stvárniť hviezdny Christian Bale.

Beta Ray Bill

zdroj: mcuexchange.com

Táto postava sa stala jednou z najžiadanejších zo strany fanúšikov. Tento Korbinitský bojovník so sebou nesie ohromnú silu a v komiksovej verzii ho môžeme vidieť s kladivom, ktoré poznáme pod menom Stormbreaker. Tento vzácny kúsok získal zo súboja s Thorom a vidieť ho v nadchádzajúcom filme Thor: Love and Thunder by nemusel byť až tak zlý nápad.

Balder The Brave

zdroj: syfy.com

Ak nazrieme hlbšie do rodokmeňa Thorovej rodiny, dostávame sa až k postave Baldera, ktorý je nevlastným bratom Thora. V mladom veku nadobudol takmer dokonalú nezraniteľnosť a v komiksoch neskôr vystupoval ako kráľ Helu. Bude Balder náhradou za zosnulého Lokiho? Je myšlienka vytvoriť nové bratské puto medzi hercami Chrisom Hemsworthom a Christianom Baleom dobrým krokom štúdia Marvel?

Dario Agger/Minotaur

zdroj: screenrant.com

Ak by sme do úvahy zobrali len tvár herca, hodiť by sa mohol aj do tejto zaujímavej úlohy. S pomocou CGI by sme mali možnosť vidieť ďalší kvalitný vizuálny úkaz. Dario je jedným z prvotných nepriateľov, ktorí sa objavili v komikse Mighty Thor. Či sa ukáže práve v tejto úlohe nevieme, ale pri takomto kroku by sa stal jednoznačne hlavnou zápornou postavou nadchádzajúceho diela. Vedeli by ste si Christiana Balea predstaviť v podobe obrovského minotaura?

Cul Borson

zdroj: inverse.com

Ako Odinov brat, Cul Borson sa taktiež radí medzi favoritov. Táto po moci túžiaca postava by sa tak dostala do MCU v čase, kedy nás navždy opustil jeho starší brat. V komiksoch ho poznáme ako Boha strachu a dočasného vládcu Zeme, ktorý bol neskôr uväznený na dne oceána po tisíce rokov. Vedeli by ste si túto postavu, zahranú hercom Christianom Baleom, predstaviť na tróne Asgarďanov?

Ares

zdroj: scifiimaginarium.com

Boh vojny a bývalý Avenger. Tento charakter sa radí medzi tie najskúsenejšie postavy v boji. Okrem toho nie je jasné, či by sa objavil ako spojenec alebo nepriateľ. Ale podľa nášho názoru by táto úloha hercovi padla najlepšie. Prečo? Skúste si to predstaviť a zistíte sami.

Ktorá postava by sa vám v MCU pozdávala najviac? Film Thor: Love and Thunder patrí medzi vysoko očakávané celky a s režisérom Waititim nás čaká určite ďalšia kvalitná marvelovka. Aj preto si musia tvorcovia dávať pozor a pri výbere hercov zvážiť všetky možnosti.

Je podľa vás Christian Bale v MCU tou správnou voľbou? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -