Nový trailer na horor Along Came the Devil sľubuje “Film Exorcista pre novú generáciu“!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite každý z vás dobre pozná vetu „Založené na skutočnej udalosti„. Pokiaľ ide o nejakú drámu, tak si väčšinou poriadne poplačeme. Horšie však je, keď sa toto oznámenie objaví pred začiatkom hororového filmu. Potom je už iba na vás, či tomu veríte, alebo nie. Rovnaká veta totižto platí aj pre nový horor Along Came the Devil, ktorý dostal nový trailer. Tento film dokonca sľubuje jednu veľkú vec: „Film Exorcista pre novú generáciu„. Sú to naozaj odvážne slová, keďže práve originálny Exorcista z roku 1973 je jedným z najlepších hororov vôbec. Myslíte si, že by sa tieto dva filmy naozaj mohli porovnávať?

Nový trailer na horor Along Came the Devil!

Nový horor Along Came the Devil sa bude zaoberať klasickou témou posadnutia Satanom. Možno ho poznáte aj pod menom „Tell Me Your Name„, no film sa nakoniec premenoval. Príbeh bude sledovať mladú a utrápenú tínedžerku Ashley, ktorá sa nedokáže urovnať so smrťou svojej matky. Jej staršia sestra odišla na vysokú školu a Ashley tak musí bývať so svojou „cudzou“ tetou Tanyou. Je tak späť v rodnom meste svojej matky a nedokáže utiecť pocitu, že tu niečo nehrá. Taktiež má preludy toho, že ju jej mŕtva matka presviedča skúsiť seansu, ktorá ju skontaktuje so spirituálnym svetom.

Hlavnú postavu stvárni herečka Sydney Sweeney, ktorú môžete poznať z úspešného seriálu The Handmaid’s Tale. Ďalej uvidíme mená ako Jessica Barth (Ted), Matt Dallas (Kyle XY), Madison Lintz (The Walking Dead), Heather DeVan (The Girl) a Bruce Davison (X-Men). Na režisérskej stoličke sedel Jason DeVan (Broken Souls), ktorý napísal scenár v spolupráci s Dylanom Matlockom (Review). Film sa dostane do amerických kín, no je veľmi malá pravdepodobnosť, že ho uvidíme aj u nás. Každopádne, v digitálnej forme si ho pozrieme už 10. augusta 2018. Tak čo, dáte mu šancu?

along-came-the-devil-poster
Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -