Režisérka Patty Jenkins prezradila, koľko filmov v sérii Wonder Woman ešte natočí. Zavesí po trojke sériu na klinec?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Patty Jenkins a séria Wonder Woman

Film Wonder Woman vyšiel v roku 2017 a stal sa obľúbeným nie len medzi fanúšikmi DC. Nebolo teda divu, že sa štúdio rozhodlo pre pokračovanie. To malo vyjsť tento rok v lete, avšak pre koronavírus sa posunulo na jeseň. Určite však môžeme čakať aj tretí film. Režisérka Patty Jenkins prezradila, či po trojke odíde, alebo bude séria Wonder Woman pokračovať s ňou aj naďalej.

Wonder Woman je superhrdinka, ktorá je hraná herečkou Gal Gadot. Jej príbeh môžeme poznať z filmu Wonder Woman, kde sa princezná Amazoniek Diana, dcéra kráľovnej a boha Dia, rozhodne prísť do sveta medzi obyčajných ľudí, aby prinavrátila ich svetu mier. Princeznú Dianu sme však okrem tohoto filmu mohli vidieť aj v Justice League a Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti.

Patty Jenkins séria Wonder Woman
Zdroj: dailymotion.com

Ako dlho ešte povedie režisérka sériu?

Režisérka pri rozhovore o filme Wonder Woman 1984 prezradila, že v tomto filme bude veľa vecí, ktoré bohužiaľ nemohla urobiť v prvom filme a že je šťastná, že mohla vyrozprávať vznik hrdinky. Podľa nej, aj keď sme už videli Dianine narodenie, nevieme ešte všetko o jej schopnostiach a Patty Jenkins sa teší, že nám môže ukázať vrchol jej schopností.

Režisérka tvrdí, že Wonder Woman však čaká aj vnútorný boj – je to bohyňa, ktorá sa snaží pomôcť ľudstvu. Nechce však len proti zlu bojovať, ale aj ukázať zločincom, ako byť lepšími. Taktiež potvrdila, že Wonder Woman 3 bude jej posledným dielom v sérii, a preto si musí všetko poriadne premyslieť . Od tretej časti môžeme čakať niečo zaujímavé, pretože o nej prezradila toto:

„Nebudem vypúšťať čerstvé myšlienky, pokiaľ tento film nevyjde von, pretože si chcem vyčistiť paletu a mať čistú myseľ. Ale áno, je tu dejová línia, ktorú som mala v hlave pre prvý film, potom pre druhý film, a potom pre Amazon film, a potom pre tretí film.“

Wonder Woman 1984 režisérka
Zdroj: refresher.sk

Spin-offy série

Čo sa týka spin-offov k sérii, režisérka prezradila, že spin-off Amazon režírovať nebude. Spolu s jedným zo scenáristov filmu Wonder Woman 1984, Geoffom Johnsom, však vymysleli príbeh a budú dohliadať na celú tvorbu. Plánujú byť totižto producentmi. Je škoda, že Patty Jenkins nechce byť v projekte ako režisérka, no stále bude mať na pripravovaný spin-off veľký vplyv.

Zatiaľ si však ešte jej tvorbu môžeme vychutnať, a to už čoskoro v kinách. Film Wonder Woman 1984 totiž vyjde 2. októbra 2020, ak sa už nič nepokazí. Čo sa týka plánovaného pokračovania, nedá sa povedať, o čom bude a ani kedy by sme ho mohli vidieť. Zatiaľ je všetko len v hlave režisérky a o ďalších informáciách týkajúcich sa oboch pokračovaní vás budeme informovať.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Wonder Woman? Boli ste jej fanúšikom, alebo máte radšej iný film z dielne DC? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -