Posledný trailer k filmu X-Men: Apokalypsa nás všetkých potešil!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

red pár dňami sme mali možnosť vidieť finálny trailer k očakávanému filmu z Marvel sveta. To však nie je všetko. Režisér Bryan Singer tiež odhalil fotografiu, na ktorej môžeme po prvý krát vidieť pohľad na postavu s názvom The Blob. Bryan svoje slová dodržal a posledný trailer k nám prináša niečo vzrušujúce. Film, ktorý sa v kinách objaví 27.mája je nastavený 10 rokov po udalostiach v predchádzajúcej časti, v trailery dráždi príchodom kultového Wolverina, ktorého si nezahrá nikto iný ako Hugh Jackman.

Od úsvitu civilizácie bol uctievaný ako Boh. Apokalypsa, prvý a najsilnejší mutant z vesmíru X-men zhromaždil sily mnohých ďalších mutantov, čo ho robí ešte viac silnejším a nesmrteľným. Po prebudení sa po tisícke rokov, prichýli k sebe 4 silných mutantov, známych aj ako štyria jazdci. Medzi nimi nebude chýbať ani Magneto (Michael Fassbender), aby očistil ľudstvo a vytvoril nový svetový poriadok, ktorému bude vládnuť spoločne s ostatnými.

Vzhľadom k tomu, že osud zeme visí na vlásku, Raven (Jennifer Lawrence) s pomocou profesora X (James McAvoy), spoločne budú musieť viesť tím mladých X-menov a usilovať sa, čo najrýchlejšie zastaviť zlo, ktoré sa blíži. Svoje úlohy si zopakujú herci, ktorých sme mohli vidieť v predošlých dvoch častiach – Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira McTaggert), Evan Peters (Quicksilver). Novými členmi sú Oscar Isaac ako Apokalypsa, Olivia Munn ako Psylocke, Sophie Turner ako Jean Grey, Alexandra Shipp si zahrá Storm, Tye Sheridan ako Cyclop a Kodi Smit-McPhee stvárni postavu Nightcrawlera.

X-Men: Apokalypsa zasiahne kiná 27.mája 2016 a postaví sa proti filmu od Disney, Alice Through the Looking Glass. Bryan Singer sa bude riadiť zo scenára od Simona Kinberga, založený na príbehu od scenáristov – Dan Harris a Michael Dougherty. Zatiaľ, čo čakáme na príchod filmu si môžete pod článkom vychutnať posledný, v poradí tretí trailer. Myslíte si, že zmení príchod Wolverina dej filmu? Tešíte sa, že sa objaví aj v treťom pokračovaní?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -