Potrebujeme vašu pomoc!

Nenechajte si ujsť

Atmosférická hororovka Silent Hills mala strašiť hráčov aj po ukončení hry

Hororovka Silent Hills sa chcela dostať pod vašu kožu ešte oveľa hlbšie Vývojári Silent Hills odhalili, ako mala hra na konzolách rozbiť štvrtú stenu a...

Posledný cyklus prichádza. Tretia séria Netflix seriálu Dark odhaľuje svoj dátum vydania v tajomnej ukážke

Tretia séria Dark prichádza s dátumom vydania Režisér Baran bo Odar priniesol v roku 2017 niečo, čo nám kompletne zmenilo pohľad na európsku seriálovú tvorbu....

Ako pôvodne vyzerali obleky z Avengers: Endgame, v ktorých superhrdinovia cestovali v čase?

Ako pôvodne vyzerali obleky na cestovanie v čase v Avengers: Endgame? Boli nám odhalené pôvodné dizajny pre najveľkolepejšiu Marvelovku. Konkrétne sa jedná o ranné návrhy...

Američania rozhýbali svoju vesmírnu armádu Space Force. Na čo presne ju trénujú?

K čomu bude slúžiť americká armáda Space Force? Dňa 19. februára 2019 bol ohlásený oficiálny vznik novej zložky amerických ozbrojených síl – Space Force. Ako...
Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Potrebujeme vašu pomoc!

Ahojte priatelia. Už je to viac ako 3 roky, čo vám každodenne prinášame najnovší obsah zo sveta filmov, seriálov, hier, entertainmentu a celkovo popkultúry.
 
Každý týždeň, každý deň dokonca pomaly každú hodinu pracujeme na tom, aby sme vám priniesli ten najlepší obsah zo sveta zábavy. Každú chvíľu premýšľame, čo nové vám prinesieme, ako, kedy a v akom množstve.
 
Každý jeden aktuálny člen nášho tímu, ale aj ľudia, ktorí medzi nami už nie sú, sa snažil neustále prinášať obsah pre vás. Našich čitateľov a fanúšikov.
 
Samozrejme, keďže celé tri roky všetci na projekte pracujeme nezištne a všetky zárobky, ktoré z projektu máme opätovne investujeme späť do REWINDu, aby sme sa mohli aj naďalej zlepšovať, tak je motivácia a chuť na projekte pracovať niekedy veľmi vrtkavá.
 
Keďže náš tím sa skladá z ľudí, ktorí popri REWINDe študujú, alebo z ľudí, ktorí popri REWINDe pracujú, tak je naozaj ťažké, investovať toľko času (a to teda verte, že sú to desiatky a desiatky hodín mesačne) do toho, aby sme vám neustále prinášali náš obsah, či už vo forme článkov, vtipných obrázkov, videí alebo inej formy obsahu.

REPORTÁŽ: Orange MSR v e-sportoch 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Každý jeden z nás, okrem vecí spojených s REWINDom, musí žiť aj svoje životy, pracovať, študovať, riešiť každodenné problémy a aktuálne dnes sme prišli do toho štádia, že nevládzeme ísť ďalej.
 
Dnes sme mali interné 4,5 hodinové stretnutie, počas ktorého sme sa rozprávali o tom, či a ak áno, tak ako budeme v tomto projekte pokračovať ďalej. Zistili sme, že po tých troch rokoch, ktoré sme to spolu s vami ťahali a potom, čo sa nám to podarilo dotiahnuť až sem a to, že sa nám podarilo vytvoriť neuveriteľne skvelú a silnú komunitu ľudí, našich fanúšikov a čitateľov, tak to nemôžeme len tak ľahko vzdať.
 
Prežívame teraz ťažké časy.. Polovica našej redakcie maturuje, iný členovia majú zase osobné problémy, nedostatok času, riešenie bežných vecí ako sú hypotéka, bývanie a množstvo iného čím vás nechcem zaťažovať.
Jednoducho je na nás toho v tomto období strašne veľa a preto sme to už dnes skoro vzdali.
 
Preto vás chceme POPROSIŤ o jednu dôležitú vec! Nechceme od vás peniaze ani inú formu podpory. Chceme od vás len jednu jedinú v niekoho očiach nepodstatnú vec!
 
Ak si našu prácu pre vás vážite, tak investujte aspoň pár sekúnd vášho času a napíšte nám pár slov podpory. Totiž nič nás nedokáže motivovať viac, ako podpora priamo od vás! Od ľudí, pre ktorých toto všetko robíme! Prípadne nám dajte vedieť, či vás náš obsah ešte zaujíma, alebo aký druh obsahu od nás máte radi. Čokoľvek, čo nás prinúti sa opäť postaviť na nohy a začať makať minimálne tak ako doteraz!
 
Dúfame, že to pochopíte! Preto sme sa aj rozhodli naše problémy s vami takto verejne komunikovať. Celá myšlienka nášho projektu je o silnej komunite. Takže pokiaľ s vami nebudeme rozprávať aj o ťažkých témach, ktoré nás trápia, tak by sme boli pokrytci.
vladrimir furdik comics salon
Ďakujeme za pozornosť priatelia a dúfame, že nás podržíte v ťažkých časoch <3 <3 <3

Mohlo by sa ti páčiť

6 komentáre

 1. Nebojte, nevzdávajte to všetci sme s vami aj počas problémov, ktoré prežívate. Odvádzate kvalitnú prácu každý deň a za to sme vám veľmi vďačný :) Ale ak je n vás toho veľa, kľudne si oddýchnite, nemusíte písať články každý keď. Píšte len keď uznáte za vhodné:)
  Ešte raz dakujeme.

 2. Hello there,
  možno som si práve založil účet, ale to neznamená že nečítam vaše články, ste niekoľko násobne stručnejší a zrozumiteľnejší než správy a navyše so obsahom ktorí mňa osobne fakt baví.
  A teraz dúfam že hovorím za každého čítateľa Rewindu že: “Nechcem aby ste skončili :-(“

 3. Ahojte borci,

  ako prvé sa vám chcem poďakovať za to čo odvádzate, je to skvelá práca, určite aj vyčerpávajúca ale zvládate ju na jednotku. Priznám sa, že Vás “sledujem” niekoľkokrát za deň. Ako aj ostatných, tak aj mňa zaujímajú novinky zo sveta MARVELu, zaujímavosti o filmoch a pod. Ťahajte to ďalej a nevzdávajte to, lebo je za vami kus dobre práce a pred vami ešte väčší a lepší. Verím, že časom vaša snaha prinesie vytúžené ovocie v podobe minimálne nejakých sponzorov a pod.

  ďakujem za všetko

 4. Zdravím, portál rewind mám veľmi rád lebo tu vždy nájdem zaujimavé články väčšinou medzi prvými na SVK. Najviac ma vždy zaujmu články 10 zaujmavosti o…. a tiež rôzne teorie či zo sveta Marvelu alebo z iných. Keďže som človek ktorý má rád práve zaujimavosti prijal by som články o rôznych heroch. Nie priamo ich životopisy (aj ked to môže byť nejaký základ) ale skôr ich zaujímavé životné príbehy a tiež ako ich jednotlivé role ovplyvnili.Ďakujem Vám však za kvalitnú prácu ktorú odvádzate každý deň.

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Výrboca smartfónov Oppo reaguje na konflikt medzi Čínou a USA. Do vývoja dávajú ich vlastné čipsety

Populárny čínsky výrobca smartfónov Oppo sa snaží vyvíjať vlastné čipsety. Spočiatku sa začal tejto téme venovať ešte v roku 2019, avšak po novej vyhláške...

Čína do konca roka 2020 prestane vyrábať 4G smartfóny. Na trh chcú uviesť 6G a satelitný internet

Technologicky najrýchlejšie rozvíjajúca sa krajina sveta chce opäť inovovať. Čína, z ktorej pochádzajú aj výrobcovia smartfónov Xiaomi a Redmi, plánuje do konca roka používať...

AKTUÁLNE: Pozerajte s nami naživo historicky prvý let SpaceX s ľudskou posádkou

Historický let SpaceX naživo Dnes, 27. mája 2020, spoločnosť SpaceX v spolupráci s NASA prvýkrát uskutoční let s ľudskou posádkou. Raketa Falcon 9 s plavidlom...

Rýchly a lacný? Motorola omylom odhalila všetko o ich nadchádzajúcom smartfóne Moto G Fast

Americká spoločnosť Motorola si pre nás pripravuje nové smart zariadenie, ktoré sa zaradí do stále rastúcej série modelov Moto G8. Aký bude a čo...

Mobilný operátor 4ka rozširuje svoje pokrytie rýchlym 4G internetom do nasledujúcich obcí

4ka naďalej rozširuje svoje pokrytie, jej signál pribudol vo vyše troch desiatkach miest a obcí. Mobilný operátor 4ka rozširuje svoje pokrytie Tlačová správa, Bratislava – Mobilný...