Filmy

Prvé reakcie na film Joker odhaľujú, či ide o temné majstrovské dielo!

Na internete sa konečne objavili prvé reakcie na film Joker. Nadchádzajúca komiksovka režiséra Todda Phillipsa, v ktorej hlavnú úlohu stvárnil Joaquin Phoenix, do kín príde už začiatkom októbra. My sa teraz dozvedáme, či sa máme tešiť, alebo môžeme zabudnúť na skvelý a temný príbeh. Poďme teda spolu zistiť, čo vravia prví diváci!

trailer na film Joker

Zdroj: ew.com

Prvé reakcie na film Joker

“Joker je tak účinný a pohoršujúci film, že je rovnako dobromyseľný a tragický. Phoenixov mocný, monštruózny výkon ako Princ zločinu je bezchybný a vznešený, je to pozoruhodný úspech a značí to vrchol jeho už tak mimoriadnej kariéry.”
International Film Critique

“Joker, ktorého si ku*va zaslúžime. Prvky komédie, kruhy ohňa. Je to cirkus, karneval, totálna spúšť. Phoenix nás donúti tancovať počas tejto sociálnej nemoci a je to triumf.”
Lorenzo Ciorcalo

“Phoenix je fenomenálny. Temný, realistický a sku*vene šialený. Viac sa podobá na Špinavé ulice než na Taxikára. Zdá sa, že to všetko je pre najväčších fanúšikov, no Phillips nakoniec trpí, pretože nevie, či chce, aby bol samostatný alebo vychádzal z hotového príbehu.”
Jak-Luke Sharp

film joker

Zdroj: polygon.com

“Bude tu obdobie pred Jokerom. A potom tu bude obdobie po Jokerovi. Nie som si istý, či je svet pripravený na tento film. Alebo možno áno? Je to NEUVERITEĽNÉ. Je to šialené. Je to smelé. Nedrží sa to späť. Wau. Neverím, že to existuje. Ale predsa áno. A už to prichádza.”
Alex Billington

“Nedokážem uveriť, ako veľmi dobrý je Joker. Je to majstrovské dielo. Vtipné, temné, nádherné, plné zlosti a ku*va štýlové. Joaquin Phoenix je majstrovský a každý záber je vznešený.”
James Jones

“‘Prineste klaunov!!!’ Joker ľudí strašne prekvapí. Temný, zvrátený, brutálny príbeh pôvodu najznámejšieho zloducha populárnej kultúry. Joaquin Phoenix svoju mimoriadnu kariéru obohatil o ďalší ikonický výkon.”
Radek Folta

Tak čo na to vravíte? Aké pocity vo vás zanechali prvé reakcie na film Joker? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: batman-news.com, digitalspy.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

  FilmyOdporúčame

  Nová filmová séria Transformers prichádza. Na čo sa môžeme tešiť v dvoch potvrdených filmoch?

  Filmy

  Dostane film Maska pokračovanie? Herec Jim Carrey má jednu podmienku

  Filmy

  Mal sa zosnulý basketbalista Kobe Bryant ukázať v budúcoročnom filme Space Jam 2?

  Pridaj komentár