Nočná mora nie je u konca… Hrôzostrašný Michael Myers sa vracia v prvom traileri na reboot filmu Halloween!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Novodobé horory vo väčšine prípadov čerpajú zo starých klasík, ktoré si získali miesto v našich srdciach. Už o pár mesiacov však príde novinka, ktorá z klasík nečerpá, ale na ne priamo nadväzuje. V októbri totižto uvidíme film Halloween, reboot ikonického hororu spred niekoľkých desaťročí! Príliš veľa sme toho o ňom doteraz nevedeli. Informácie nepresahovali zoznam tvorcov a hercov. Dnes si už však konečne môžeme predstaviť, ako to bude vyzerať. Práve totižto vyšiel trailer na film Halloween! Musíme povedať, že to vyzerá naozaj zaujímavo…

Trailer na film Halloween

Michael Myers sa vracia. Herečka Jaime Lee Curtis nám v minulosti odhalila, že niektoré rany sa nikdy nezahoja. Desivý vrah sa vracia, aby dokončil to, čo začal. Nezabudnite si pozrieť nasledujúci trailer, ktorý nám konečne ukazuje, čo máme od nového filmu Halloween čakať!

Dátum vydania nie je len tak náhodný. V čase slovenskej premiéry to totižto bude 40 rokov, čo nám režisér John Carpenter priniesol tento kultový film. Stalo sa tak presne 25. októbra 1978, po čom sme si túto postavu ikonického vraha jednoducho rýchlo zamilovali. Dnes je Michael Myers jednou z najviac ikonických postáv v histórii hororu a jeho návrat je veľmi očakávaný. Objaví sa však Carpenter aj pri najnovšom projekte? Našťastie áno, ale nie na pozícii režiséra. Tvorca sa na na projekte podujme ako výkonný producent. Pomáhať mu bude Jason Blum, riaditeľ spoločnosti Blumhouse.

Zdroj: horrorfreaknews.com

Dáte budúci rok tomuto filmu šancu? Podľa všetkého by to mohol byť naozaj obrovský úspech, keď do úvahy zoberie obdobie Halloweenu. Film totižto práve 18. októbra do našich kín prinesie spoločnosť CinemArt. Neostáva nám nič iné, len dúfať v najlepšie a počkať si na ďalšie aktualizácie ohľadom daného projektu. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý sa nachádza vyššie v článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -