Rok 2017 sa bude niesť v znamení remakov. Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Filmový rok 2016 ubehol nečakane rýchlo. Možno tomu prispel aj fakt, že vyšlo veľké množstvo filmov, ktorých pozretie nám zožralo nespočetné množstvo času. Človek 1.1.2016 do vyhľadávača ešte len naťukal frázu „Online filmy“ a už je tu rok 2017. Neuveriteľné, že? A možno kvôli veľkému množstvu filmov z predchádzajúcich rokov si režiséri pomysleli, že by bolo fajn prerobiť nejaké tie staršie originály do nových verzií. Osobne si myslím, že v niektorých prípadoch to až tak fajn nie je a originál bude vždy ten lepší. Hlavne ak je to váš obľúbený film a niekto ho chce teraz nahradiť tak je samozrejmé, že si ho budete brániť, ako šteniatko svoju kosť. Alebo veľké zúrivé psisko, to nechám na vás. Každopádne prinášame vám najočakávanejšie remaky roku 2017 a mienku si môžete utvoriť sami. Tak teda, ideme na to.

Kong: Skull Island

Dátum premiéry: 10. marec

Prvým filmom v tomto zozname je Kong: Skull Island. Vo všeobecnosti však má prvenstvo len v tomto zozname, kedže originál s názvom King Kong vyšiel pred neuveriteľnými 12 rokmi. Príbeh o nadrozmernej gorile však týmto končiť nebude, v roku 2020 by sa mala stretnúť s obrovským plazom a áno myslíte si správne. Godzilla a King Kong totiž existujú v rovnakom vesmíre a ich súboj nás teda neminie.

Beauty And The Beast

Dátum premiéry: 17. marec

Disney robí remake vlastnej rozprávky. Nie je to patetické? Nepochybujeme, že vo vedení isto sedí nejaká žena. Predsa len, kto disponuje väčšou nespokojnosťou ako ženy? Ohľadne tohto filmu sa však nesťažujeme. Hlavnou postavou totiž bude krásna Emma Watson a my veríme, že atmosféra filmu bude viac ako čarovná.

Power Rangers

Dátum premiéry: 24. marec

Power Rangers vo filme celému marcovému rebríčku očakávaní kraľuje. Seriál, ktorý sme ako deti sledovali poputuje po mnohých rokoch do kín ako celovečerný film. Bude to asi prípad filmu, ktorý originál neprekoná, ale po opustení kina z nás nepochybne bude nostalgia priam sršať.

Ghost In The Shell

Dátum premiéry: 31. marec

Originál bude málokomu známy. Ide totiž o remake na japonský animovaný seriál, ktorý bol filmovým remakom podľa pôvodnej verzie z mangy. Príliš komplikované? Sám film snáď prekomplikovaný nebude. Viac o filme sa môžete dozvedieť tu.

Smurfs: The Lost Village

Dátum premiéry: 7. Apríl

Neexistuje nikto komu by Šmolkovia neboli známi a napriek tomu, že toto nie je ich prvý remake, miesto v tomto rebríčku si zaslúži. Ako v prípade Power Rangers, čo môže byť očakávanejšie ako rozprávka z detstva znova na filmových plátnach?

Baywatch

Dátum premiéry: 26. máj

Napriek tomu, že hlavnou postavou nebude obdarená Pamela Anderson, o obdarenosť núdza nebude. Preto film ulahodí hlavne mužskému oku a páni, my ženy vám to zo srdca prajeme.

Ďalšie remaky chystané v roku 2017 a ich dátumy premiér:

The Mummy – 9. jún

It – 8. september

Murder On The Orient Express – 22. november

Jumanji – 22. december

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -