rewindWEEK#39 (2017) – Silný kinotýždeň nám prinesie thriller o smrti, nový horor a českú drámu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Verte nám, tento týždeň je z čoho vyberať. Ako prvý sa nám predstaví mysteriózny thriller Hráči so smrťou, ktorý dominuje svojim rozmanitým hereckým obsadením. Dočkáme sa mien ako Ellen Page, Nina Dobrev alebo Diego Luna! Ako to len môže dopadnúť, keď sa skupina študentov rozhodne navštíviť druhý svet, aj keď len na krátky čas? Okrem iného uvidíme aj nový a dlho očakávaný horor s názvom Amityville: Prebudenie! Hlavnú postavu v tomto krvavom a desivom horore si strihne herečka, speváčka a modelka, Bella Thorne. Posledným filmom tohto týždňa je česká dráma Záhradníctvo: Dezertér, prvé pokračovanie dramatickej trilógie Záhradníctvo. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#39.

Hráči so smrťou
Hráči so smrťou, Zdroj: itafilm.sk
Amityville: Prebudenie
Amityville: Prebudenie, Zdroj: zvolen.kinostar.sk
Záhradníctvo: Dezertér
Záhradníctvo: Dezertér, Zdroj: forumfilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

  rewindWEEK#39

Hráči so smrťou

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

V mysterióznom thrilleri sa skupina študentov medicíny snaží dostať odpoveď na otázku, či existuje život po smrti. Opakovane sa dostávajú do stavu klinickej smrti, no stále nebezpečnejšie experimenty si na každom z nich vyberú svoju daň…

Amityville: Prebudenie

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Bella, jej dvojča James a malá sestra Julieta, sa s mamou presťahujú do nového domova.  Hlavným dôvodom je, že potrebujú ušetriť peniaze, aby mohli platiť nákladnú lekársku starostlivosť pre Jamesa, ktorý je v kóme. Stručne povedané, sú v situácii, keď si nemôžu príliš vyberať a dom Amityville im plne vyhovuje.

Naviac James nielenže neočakávane príde k vedomiu, ale začne sa aj zázračne uzdravovať. Bohužiaľ, toto je pre obyvateľov domu pravdepodobne posledná dobrá správa a ich radosť netrvá dlho. V dome sa začnú diať rôzne desivé nadprirodzené veci a Bella začína mať podozrenie, že jej matka im o ich novom domove nepovedala všetko. Jej zlá predtucha sa čoskoro potvrdí. Bella zisťuje, že žijú v nechválne známom dome Amityville, o ktorom sa už dlhé roky rozprávajú strašidelné a krvavé príbehy. Teraz sa potvrdzuje, že to nie sú len legendy a boj o prežitie v dome plnom zla práve začína.

Hlavnú úlohu Belly v novom pokračovaní hororovej série z presláveného domu Amityville si s chuťou zahrala herečka, speváčka a modelka Bella Thorne a jej filmovú matku zas Jennifer Jason Leigh (Osem hrozných, seriál Twin Peaks).

Záhradníctvo: Dezertér

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Druhá kapitola rodinnej kroniky sa odohráva na pozadí revolučných udalostí v rokoch 1947-1953. Hlavnou postavou je majiteľ štýlového kaderníckeho salónu Valentino v centre Prahy, Otto Bock (Jiří Macháček), a jeho rodina, ktorú tu zamestnáva. Firma je pre neho zmyslom života a po všetkom vojnovom utrpení sa vracia späť ako renomovaný šéf aj so svojou manželkou Elou (Gabriela Míčová) a jej sestrami Bedriškou (Klára Melíšková) a Vilmou (Aňa Geislerová). Sestry prežili vojnu a nemeckú okupáciu a spoločne sa starali o malé deti svojich manželov, ktorých zatkli za účasť v odboji. Všetci s obrovským nadšením budujú svoj sen, ale prichádza ďalšia rana – februárový komunistický  prevrat. Ottova firma je vyvlastnená štátom a jemu sa po druhýkrát rozpadá  svet…

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -