Ešte ste nevideli Spider-Man: Homecoming? Prvých 10 minút z filmu vás zaručene presvedčí o pozretí!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Stále váhate či dáte šancu filmu Spider-Man: Homecoming? Pozrite si prvých 10 minút filmu a rozhodnite sa!

Zatiaľ najúspešnejšia komiksovka roka už pomalý končí takmer vo všetkých kinách. 16. marvelovka o ich najpopulárnejšom hrdinovi si pripravuje svoju cestu do všetkých domácností. Film bol totižto práve uvedený v Digital HD kvalite na iTunes a podobných stránkach, no a na Blu-Ray príde v USA už o pár dní (náš dátum vydania ešte nie je stanovený). Keďže však nový Spider-Man spadá pod štúdio Sony, aj tento film sa dočkal vydania prvých 10-tich minút zadarmo na ich oficiálny Youtube kanál.

Spider-Man: Homecoming sa môže oficiálne zapísať ako najúspešnejší tohtoročný letný film. So zárobkom 874 miliónov a 92% hodnotením na rottentomatoes je asi každému jasné, že takto vyzerá hit. Pre štúdio Marvel ide samozrejme iba o ďalší úspešný príbeh v ich sérii, no a pre štúdio Sony ide zase o jeden z ich najúspešnejších filmov za posledné roky. Je tu teda niekto, kto tento film ešte stále nevidel? Ak áno, navnaďte sa naň prvými minútami filmu hneď teraz!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PW4Xi7e7yAY]

Spider-Man: Homecoming teda konečne prichádza do domácností. V USA sa jeho vydania na Blu-Ray dočkajú už čoskoro. My dúfame, že si na Slovensku dlho nepočkáme. Spideyho Blu-Ray disk bude dokonca najzaujímavejší zo všetkých spomedzi MCU. Prvýkrát nám totižto ponúkne naozaj poriadny pohľad do zákulisia. Bonusy budú trvať vyše 60 minút čo ocení naozaj každý zberateľ filmov. Pokračovanie filmu je samozrejme už odklepnuté na júl 2019, no ako už určite viete, Spider-Man tu s nami bude aj nasledujúce dva roky. Byť fanúšikom tohto hrdinu sa teraz naozaj oplatí. No a schválne, je tu teda niekto, kto film ešte nevidel, iba teraz týchto prvých 10 minút?

Páčil sa vám Spider-Man: Homecoming? Kam by ste ho zaradili medzi všetkými 16 marvelovkami? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -