rewindWEEK#49 – Tento týždeň sa môžete v kinách naladiť na vianočné obdobie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ďalší štvrtok s novými filmami v kinách. Vianoce nám však už klopú na dvere, takže tento týždeň sú novinky zamerané na toto krásne obdobie. Kinosály vám tento týždeň ponúknu dva vianočné filmy, takže je len na vás, čo si vyberiete. Na vianočné vybláznenie tu máme komédiu Vianočná párty. Pre milovníkov českých rozprávok je tu pokračovanie filmu Anjel Pána. No a trošku mimo vianočnej témy prichádza nový francúzsky film, Kamenne bolesti. O čom filmy sú? Čítajte ďalej rewindWEEK#49.

Anjel Pána 2
Anjel Pána 2
Vianočná párty
Vianočná párty
Kamenne bolesti
Kamenne bolesti

rewindWEEK#49

Vianočná párty

Jediný spôsob, ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku pred zavretím, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKTO NIKDY nezabudne!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xkE4WelDfmY]

Anjel Pána 2

Anjel Petronel stále pracuje pri Nebeskej bráne, ale je presvedčený, že by si zaslúžil lepšie miesto. Jeho večný pokušiteľ, čert Uriáš, začne Petronela provokovať: Stačí odtrhnúť jabĺčko zo stromu Poznania a bude vedieť to, čo vie len sám Boh! A cesta k uznaniu a lepšiemu miestu bude voľná. Než sa im však podarí jablko nájsť a vrátiť tam, kam patrí, zažijú veľké dobrodružstvo. Našu recenziu nájdete tu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tevrBQOvdjA]

Kamenne bolesti

Gabrielle a José uzatvorili na konci 2. svetovej vojny manželstvo z rozumu. Nedarí sa im však splodiť dieťa, a tak Gabrielle odchádza na liečenie do švajčiarskych kúpeľov. Tam stretáva očarujúceho vojnového veterána, v ktorom objaví svoju spriaznenú dušu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X2bKUmiymd8]

Bude nejaký film z tejto ponuky presne pre vás?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -