Niektorí ľudia majú herectvo doslova v krvi! Toto sú najznámejšie Hollywoodske klany.

Nenechajte si ujsť

Známe osobnosti majú často v životopise najrôznejšie príbehy o tom, ako sa preslávili. V niektorých prípadoch však len potomkovia kráčajú v stopách svojich rodičov či iných rodinných príslušníkov. My sme sa teda pozreli na najúspešnejšie herecké rodiny, ktoré nasledovali svoje gény nesúce ich talent. Nech sa páči, tu je zoznam niektorých z najznámejších Hollywoodských klanov!

Ironovci

Max, Sinéad a Jeremy, Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

Oscarového herca Jeremyho Ironsa netreba nijako zvlášť predstavovať. Na konte má množstvo úspešných snímok ako The Real Thing, Lolita, Muž so železnou maskou, Kráľovstvo nebeské, no známy je hlavne pre svoju dabingovú úlohu Scara v Levom kráľovi. Jeremy sa oženil s herečkou Sinéad Cusak, ktorá sa objavila vo filme V ako Vendetta. Obaja jej rodičia Maureen a Cyril sa taktiež venovali herectvu. Syn Jeremyho a Sinéad Max Irons je v súčasnosti veľmi úspešný. Zahral si v Hostiteľovi, The Riot Club, Červenej Čiapočke atď.

Smithovci

Zdroj: www.hiphopexposed.com

Will, miláčik Hollywodu a Jada Pinkett-Smith majú spolu dve deti. Jaden si so svojim otcom zahral už niekoľko krát, napríklad vo filme Po zániku Zeme. Willow sa zas viac uberá spevácky smerom, avšak taktiež sa s Willom objavila v snímke Som legenda a má za sebou aj niekoľko dabingových momentov.

Cumberbatchovci

Zdroj: Pinterest

Sherlock či Doctor Strange s najikonickejšími lícnymi kosťami Benedict Cumberbatch sa narodil anglickému hercovi Timothymu Carltonovi a herečke Wande Ventham, známej zo série UFO. Tim a Wanda sa však vzdali priezviska Cumberbatch kvôli otrokárskym predkom.

Hanksovci

Zdroj: Daily Mail

Forrest Gump, Philadephia a Stroskotanec – tieto snímky majú spoločného menovateľa. Je ním dvojnásobný držiteľ Oscara Tom Hanks. Tom má tri deti s herečkou Samathou Lewes. Colin je hviezda vďaka role v seriáli DexterFargo. Chet sa zasa objavil v novej Fantastickej štvorke.

Voigh/Jolie/Pitt

Zdroj: Daily Mail

Jon Voight, ocenený cenou Akadémie za film Návrat domov je potomok herečky Marcheline Bertrandovej. Jeho syn James Haven si zahral napríklad v snímke Deep in heart. Avšak zaujímavejšia je Jonova dcéra. Tou nie je nik iný ako nebojácna Lara Croft, teda Angelina Jolie. Z toho vyplýva, že jeho bývalými švagrami sú Johnny Lee Miller a Brad Pitt. Angelinina dcéra, malá Vivienne Marcheline Jolie-Pittová si už s mamou stihla zahrať v Maleficent. Uvidíme, či bude pokračovať v rodinnej kariére. A aby toho nebolo málo, táto rodina má navyše ešte zopár ďalších herecky aktívnych členov.

Coppola/Cage

Nicolas, Sofia a Francis, Zdroj: Zimbio

Francis Ford Coppola je päťnásobným držiteľom Oscara, známy hlavne z Krstného otca. Sofia sa podala na otca okrem iného aj vo filme Mária Antoinetta. Roman a Gian-Carlo, Francisoví synovia sú taktiež herci. Ešte sa chytáte? To najlepšie nakoniec. Jeho synovec je samotný Nicolas Cage. Presne ten z filmu Air ConTvárou v tvár.

Sutherlandovci

Donald a Kiefer, Zdroj: www.mygreeg.unblog.fr

Azda najznámejšou rolou Donalda Sutherlanda je prezident Snow z Hier o život. Za manželku mal kanadskú herečku Shirley Douglas. Jeho syn Kiefer sa objavil vo filme Melancholia, či mini sérii 24. Vnučku Sarah ste mohli vidieť vo Veep.

Sheenovci

Zdroj: www.nydailynews.com

Herecká kariéra Martina Sheena zahŕňa mnoho rolí filmovej a televíznej tvorby, za ktoré získal aj rôzne ocenenia ako aj Zlatý Glóbus. S manželkou Janet mali štyri deti, všetky pôsobiace v rovnakom fachu. Emilio, Ramon a Renée Estevez si ponechali otcovo pravé priezvisko. Charlie ale prevzal Martinovo pódiové meno Sheen.

Hudson/Hawn/Rusell

Zdroj: www.popsugar.com

Kate Hudson je dcérou Billa HudsonaGoldie Hawnovej. Goldie si zaharala v Dámskej jazde a Bill v Hystérii. Jej brat Oliver Hudson je známy zo seriálu Scream Queens. Goldie si vzala za svojho tretieho manžela herca Kurta Rusella, s ktorým mala syna Wyatta Rusella. Ten sa objavil vo filme 22 Jump Street.

To je ale motanica. Vyzerá to tak, že Hollywood je jedná veľká rodina. Zabudli sme na nejakú? Ktorú z nich máte najradšej vy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -