Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Paramount myslí naozaj pozitívne a ich pripravovaný film Tiché miesto 2 dostáva nový dátum vydania. Tohtoročná filmová sezóna je ohrozená a veľa filmových štúdií presúva svoje výtvory na neurčito.

Pandémia nového koronavírusu si vyžiadala niekoľko „filmových obetí“, ktoré museli byť nechcene preložené. Medzi nimi nájdeme aj iný filmový projekt štúdia Paramount Top Gun: Maverick, ktorý uvidíme až v decembri. Ako to však bude s filmom Tiché miesto: Časť II, ktorý opäť zrežíroval John Krasinski?

Tiché miesto 2 dátum vydania
Zdroj: thenerdstash.com

Aký nový dátum vydania dostal film Tiché miesto 2?

Ako ste si mohli prečítať vyššie, štúdiu Paramount nechýba optimistické myslenie a žijú v teórii, že filmový svet sa pre divákov otvorí ešte koncom tohto leta. Možno v zahraničí áno, ale na domácej pôde to nevyzerá vôbec dobre. USA je momentálne novým epicentrom nákazy a vývoj v krajine bude v najbližších mesiacoch naozaj chaotický.

Aj cez všetky problémy, popredné filmové štúdiá sa nechcú svojich filmov vzdať a to isté platí aj o pokračovaní filmu Tiché miesto. Ten sme si mohli vychutnať ešte v roku 2018 a dátum vydania pre druhú splátku je predbežne nastavený na 4. septembra 2020.

Okrem toho, Paramount má na svojom bohatom zozname viacero nadchádzajúcich filmov, medzi ktorými nájdeme aj animovanú komédiu SpongeBob vo filme: Hubka na úteku (31. júl 2020) a akčné sci-fi Vojna zajtrajška (25. december 2020).

tiché miesto trailer
Zdroj: newscult.com

Tiché miesto 2 sľubuje viac strachu a napätia ako jeho predchodca

Pôvodný film sleduje príbeh o 5 člennej rodine, ktorá prežila útok záhadných príšer a celkový dojem z filmu zožal zaslúžený úspech u kritikov. Niet sa čomu diviť, keďže atmosféru v kine nebudoval len film, ale aj diváci, ktorí nemohli vydať čo i len malú hlásku. Akýkoľvek zvuk vo filme Tiché miesto totiž znamená istú smrť.

Pokračovanie nadväzuje na udalosti z prvého filmu a teda z pôvodnej pätice nám ostali len 3 členovia rodiny a čerstvé novorodeniatko. Ako sa bude vyvíjať ich príbeh teraz a kto je záhadný chlap (Cillian Murphy) z traileru sa dozvieme až v kine.

O pokračovanie sa opäť postaral John Krasinski, ktorý znovu obsadil svoju partnerku Emily Blunt do hlavnej úlohy. Prvý trailer sme mali možnosť vidieť ešte v prvých novoročných dňoch a zaručene stojí za pozretie.

Čo hovoríte na nový dátum vydania filmu Tiché miesto: Časť II? Dočkáme sa ho konečne v daný deň alebo ho tvorcovia budú musieť opätovne presunúť? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -