Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aj keď sa viacero filmov od Marvelu muselo presunúť, štúdio si rozhodne nedáva pauzu. Priebežne rozmýšľa nad ďalšími krokmi a filmami, ktoré sa rozhodnú natočiť. Takýmto filmom je aj Ant-Man 3, pokračovanie filmu o malom veľkom hrdinovi, ktorý dokáže komunikovať s mravcami. Scenárista k filmu Ant-Man 3 nebol známy až do týchto dní, kedy sa Marvel rozhodol vypustiť túto informáciu do sveta.

Kto bude stáť za scenárom nového Ant-Mana?

Scenár k novému filmu napíše Jeff Loveness. Meno vám asi nič samo o sebe nehovorí. Určite vám ale bude bližší, keď spomenieme, že tento muž pracoval ako scenárista a koproducent kresleného seriálu Rick a Morty. Tento seriál patrí k najpopulárnejším seriálom dnešnej doby a vyniká svojím originálnym humorom a spracovaním.

Loveness má už isté skúsenosti aj s Marvelom, pretože pre nich písal komiksy so známymi postavami ako Groot, Nova, Inhumans a podobne. Na scenári k Ant-Manovi 3 už usilovne pracuje, keďže zmluvu so štúdiom podpísal ešte pred vypuknutím koronavírusu. A keďže dátum vydania filmu ešte nie je oficiálne daný, Jeff Loveness má na scenár veľa času. Preto dúfame, že bude kvalitný.

jeff loveness
Zdroj: twitter.com

Ant-Man 3

O tomto filme toho veľa známeho nie je. Vieme, že do režisérskeho kresla sa vráti Peyton Reed a tiež už vieme, kto bude scenáristom. Naposledy sme totiž videli Ant-Mana na konci filmu Avengers: Endgame, kde sme ho mohli vidieť pozerať na oblohu spolu s The Wasp a jeho dcérou. O jeho budúcnosti však nič nie je známe a je naozaj ťažké predpokladať, o čom by jeho ďalší film mohol byť.

Isté je len to, že nám Marvel ukáže ďalšiu zábavnú jazdu, ktorá je pre Ant-Mana typická. Odlišuje sa tým od ostatných filmov, ktoré sa od humoru skôr dištancujú a snažia sa hrať viac na serióznu nôtu. Aj keď sa možno jeho filmy nezdajú dôležité vrámci MCU, určite dodávajú celému filmovému vesmíru sviežosť. A tiež netreba zabúdať na to, kto priniesol Avengerom technológiu pre cestovanie do Quantum Realm.

ant-man and the wasp trailer
Zdroj: 1905.com

Aj keď si na ďalšieho Ant-Mana musíme ešte počkať, stále sa môžeme tešiť na ďalšie filmy (a seriály!) z dielne Marvel Studios. Tento rok si budeme môcť v novembri pozrieť film Black Widow, v lete seriál The Falcon and The Winter Soldier a ku koncu roka seriál WandaVision. Snáď sa už nič z tohoto nebude pre koronavírus presúvať a my si tieto superhrdinské filmy budeme môcť pozrieť už čoskoro.

Je podľa vás tento scenárista dobrá voľba pre film Ant-Man 3, alebo mal Marvel vybrať niekoho iného? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -