Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tvorcovia filmu Morbius si pre nás pripravili menší Easter Egg. Všimnúť sme si ho mohli na jednej z najnovších fotografií priamo z filmu, a vidíme na nej prepojenie s filmom Venom. Záber pochádza ešte z natáčania v anglickom meste Manchester a nájdete ho nižšie v článku.

Morbius sa tak ľahko v kinách neukáže a štúdio Sony odložilo príchod upíra v prevedení herca Jareda Leta o dlhých 7 mesiacov. Do tej doby budú fanúšikovia premýšľať nad jednou jedinou otázkou. Aké prepojenie nás čaká v kombinácii komiksových postáv Morbius, Venom a Spider-Man?

Morbius Raimi oblek
Zdroj: insider.com

Grafity Venoma ako Easter Egg vo filme Morbius

Najnovší Easter Egg je podobný tomu, ako sme mohli vidieť aj v spojitosti s postavou Spider-Mana. Na stene vidíme symbionta Venoma, ktorý sa na nej objavil v podobe malej ikonky. Pod ňou samozrejme nechýba ani slovami napísané „Venom“, a tak je nadmieru jasné o koho sa jedná.

Zverejnená fotografia pochádza ešte z natáčania z mesta Manchester, ale dejovo sa ocitáme v New Yorku. Ako však môžeme vedieť, Eddie Brock sa vyskytuje v San Franciscu, a takéto niečo nám dáva miernu nápovedu kam budú smerovať kroky herca Toma Hardyho. Zavedie nás film Venom 2 do najväčšieho mesta USA?

Morbius Venom Easter Egg
Zdroj: reddit.com

Buduje štúdio Sony vlastné MCU, v ktorom sa objaví Morbius, Venom a Spider-Man?

Po konci filmu Spider-Man: Ďaleko od domova sa tajná identita Petera Parkera prevalila na svet. Teraz sa podľa všetkého schováva, zrejme aby uchránil svojich blízkych. Pravdepodobne sa ho nedočkáme až do filmu Spider-Man 3.

Predtým k nám však dorazia filmy ako Morbius a Venom 2, a pravdepodobne práve tam dostaneme nové informácie o tom, kam sa Spidey stratil. Niektoré zdroje polemizujú aj o tom, že vo filme Venom 2 si dá Tom Holland krátke cameo.

S príchodom filmu Morbius sa môžu poriadne premiešať všetky karty a ako to celé dopadne uvidíme až postupom času. Ak by sme sa jedného dňa dočkali filmu, v ktorom sa objaví Morbius, Venom a Spider-Man, fanúšikom by sa splnil tajný sen. Naplní sa takýto scenár alebo si pre nás tvorcovia pripravia niečo úplne iné?

Čo hovoríte na nový Easter Egg z filmu Morbius? Objaví sa vo filme aj skutočný Venom? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -