Filmy Top Gun: Maverick a Tiché miesto 2 sa odkladajú, Ježko Sonic 2 spoznal dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Top Gun: Maverick a Tiché miesto 2 si pozrieme neskôr

Ani filmy Top Gun: Maverick Tiché miesto 2 sa nevyhnú odkladu. Dobrou správou však je, že pokračovanie úspešného filmu Ježko Sonic spoznalo svoj prvý dátum vydania. Len nedávno boli posunuté premiéry niekoľkých Disney filmov, ako napríklad trilógie Star Wars, všetkých Avatarov a Mulan. To nám mohlo naznačiť, že podobný osud čaká aj filmy iných štúdií. Tentokrát je to Paramount Pictures. Treba poznamenať, že sa nejedná o prvý posun týchto vysoko očakávaných filmov.

O prvom odklade sme sa dozvedeli v apríli tohto roka. Avšak odvtedy sa situácia pre kiná veľmi nezlepšila. Stále čelia veľkej kríze. Ich záchrancom mal byť režisér Christopher Nolan s filmom Tenet, ktorý by pred strieborné plátno posadil obrovské množstvo divákov. Avšak ako už pravdepodobne viete, premiéra filmu Tenet bola odložená na neurčito.

Top Gun: Maverick
Zdroj: superguide.nl

Do kín sa vracajú staršie snímky, ktoré by mohli tejto situácii pomôcť. Posledné týždne sme si mali možnosť takto pozrieť napríklad Vtedy v Hollywoode, alebo Interstellar. Určite to nebudú posledné hity, ktoré sa vracajú na strieborné plátno. Premiéry väčšiny nových filmov sa presúvajú na budúci rok. Výnimkou nie sú ani tituly Paramount Pictures.

Kedy si teda tieto filmy pozrieme?

Tiché miesto 2 – 23. apríl 2021

Top Gun: Maverick – 2. júl 2021

Ježko Sonic 2 – 8. apríl 2022

Áno, na tieto snímky si ešte dlhšie počkáme. Situácia vo filmovom biznise je momentálne veľmi chaotická a štúdiá sa musia vyslovene biť o tie najlepšie dátumy. A ktovie? Možno sa to ešte zhorší a filmy budú odložené znova. Dúfame, že to tak nebude a budúci rok si budeme môcť vychutnávať všetky nové filmy v pohodlí kinosály.

Ktorý odklad vás najviac sklamal? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -