Filmy

Vieme, prečo sa Hulk neobjaví vo filme Captain America: Civil War!

eď bola oficiálne zahájená výroba pre film Captain America: Civil War v máji, štúdio Marvel vydal oficiálny zoznam hercov, ktorý bol väčší, než si fanúšikovia vedeli predstaviť. Takmer všetci pôvodný pomstitelia sa vracajú, spolu s novým tímom, ktorý sa zostavil na konci filmu Avengers: Age of Ultron. Tu sa však objavujú dve výnimky. Kde sa podeli Hulk (Mark Ruffalo) a Thor (Chris Hemsworth)? Ich absencia dáva väčší zmysel po tom, ako sme sa dozvedeli, že by sa mal Hulk objaviť vo filme Thor: Ragnarok.

Entertainment Weekly sa od scenáristu Christophera Markusa dozvedel skutočný dôvod prečo sa obaja títo hrdinovia neobjavia vo filme Captain America: Civil War.

“Keby dám týchto dvoch do súboja, všetko by sa skončilo veľmi rýchlo. Stačí predstava, že máte Hulka na svojej strane. Oh, dobre teda. Hrdinov treba vyberať podľa toho, aké súboje chystáte.”

V októbri bolo ohlásené, že sa Hulk objaví vo filme Thor: Ragnarok, kde sa obaja vydajú na vesmírne dobrodružstvo. Vylúčenie Hulka sa dalo však ľahko predvídať. Táto postava sa totižto neobjavila ani v komiksovej predlohe, podľa ktorého sa bude odohrávať Captain Amerika: Civil War.

Do tímu sa teda pridajú Winter Soldier (Sebastian Stan), Hawkeye (Jeremy Renner), Falcon (Anthony Mackie), Sharon Carter/Agent 13 (Emily VanCamp) a Ant-Man (Paul Rudd). Postavia sa však proti vyrovnaným protivníkom, kde môžeme nájsť Iron-Mana (Robert Downey Jr.), War Machine (Don Cheadle), Black Widow (Scarlett Johansson) a Vision (Paul Bettany).

Mysli ste si, že by sa mohol Thor a Hulk objaviť v novom filme od Marvelu? Je to škoda, ale určite sa môžeme tešiť na ich epické súboje vo filme Thor: Ragnarok. Dajte nám vedieť, čo si myslíte a zostaňte s nami naladení pre viac info.

Film Captain America: Civi War by k nám mal prísť 6.mája 2016.

 

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár