Štúdio Sony si pod svoje krídla zobralo legendárnu Vranu a natáčanie rebootu by sa malo začať už budúci rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vrana Reboot

Konečne sa možno dočkáme! Neprestávajte dúfať, pretože sa už čoskoro dočkáme rebootu legendárneho filmu Vrana. Síce to pred niekoľkými mesiacmi nevyzeralo ružovo, dnes sa všetko poberá iným smerom. Po tom, ako sa štúdio Relativity Media vzdalo projektu, mysleli sme si, že je všetkému koniec. Avšak do hry sa dostalo štúdio Sony, ktoré projektu vdýchlo zaslúžený život. A ak pôjde všetko podľa plánu, film dokončí natáčanie ešte budúci rok.

James O’Barr, ktorý vytvoril Vranu (komiks), bol nedávno počas rozhovoru požiadaný, aby prezradil niečo o potencionálnom reboote. Nielenže odhalil, že natáčanie sa začne začiatkom roka 2018, ale taktiež sa na projekte bude podieľať ako tvorca. Tu je to, čo v rozhovore prezradil:

„V súčasnej dobe je naplánovaná výroba a vo februári sa do toho s talentovaným režisérom Corinom Hardym pustíme. S ním preberám všetky aspekty filmu a úzko spolupracujeme.“

Brandon Lee ako Vrana z roku 1994. Zdroj: bloody-disgusting.com

Tí, ktorí sú obľúbencami Vrany budú určite radi, že sa na scéne objaví aj samotný tvorca tejto legendárnej postavy. Taktiež je veľkým potešením, že je v projekte zahrnutý aj Corin Hardy, ktorý momentálne pracuje na spinoffe filmu V Zajatí démonov, Mníška. Veľkým otáznikom ostáva obsadenie hlavnej postavy, ktorú by si podľa určitých zdrojov mal zahrať Jason Momoa. Ale treba si uvedomiť jednu vec. Takáto úloha so sebou prináša aj obrovskú zodpovednosť, nakoľko vo svete stále existuje veľa lásky k Brandonovi Leemu, ktorý bol tragicky zabitý počas pôvodnej adaptácie z roku 1994.

Herec Jason Momoa ako Eric Draven?

Ten je momentálne zaneprázdnený filmom Aquaman, ktorý pochádza zo sveta DCEU. Taktiež sa práve čaká na premiéru filmu Justice League, ktorá sa ukáže 17. novembra. Až potom sa uvidí, akým smerom sa herec vydá. Avšak obrovský počet fanúšikov má záujem, aby si práve on zahral postavu Erica Dravena. Bolo by teda rozumné, aby si ho štúdio Sony udržalo na palube.

Nadchádzajúci projekt bol už pred nejakým časom uvedený ako R-rated, s rozpočtom 40 miliónov dolárov. Ak je táto informácia pravdivá, určite sa máme načo tešiť. Dúfajme teda, že plány tvorcov sa naplnia a natáčanie sa začne už v februári 2018. Do tej doby s nami určite ostaňte naladení, pretože nové detaily ohľadom filmu The Crow Reborn by sa mohli dostaviť už čoskoro!  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -