Pokiaľ trávite väčšinu času doma, skúste sa trocha socializovať vo VRchat svete!

Nenechajte si ujsť

Predstavte si svet, kde je všetko možné. VRChat vám umožňuje vytvárať, publikovať a skúmať virtuálne svety s ostatnými ľuďmi z celého sveta. Pripojte sa k závodom vo vesmíre. Zdieľajte príbehy okolo táborového ohniska pri pečení marshmallows, potom o chvíľu neskôr zažijete retro hru bowlingu s santom a anime postavičkou.

VRchat svet je bláznivý a plný zábavy.

Vo VRChat existuje niečo nové za každým rohom, vďaka pravdivému obsahu vytvoreného hráčmi. Prejdite do stoviek inšpiratívnych prostredí a stretnite sa s jedinečnými avatarmi každý deň. Sledujte film na Mesiaci. Jazdite na Titaniku. Vstúpte do nového sveta vždy, keď  sa znova pripojíte. Na hranie nepotrebujete do konca ani Oculus Rift či HTC Vive ale stačí vám len monitor s myšou a klávesnícou.

Nájdite si nových kamarátov vo VRchat svete!
Zdroj: Steam

Hra je zatial v Early access

Hra je aktuálne zadarmo stiahnutelná na Steame, obsah narastá každým updatom! Dokonca sami môžte prispieť vašími nápadmi a spraviť si vlastný svet v ktorom rozpútate tu najväčšiu párty akú kedy VRchat zažilo! Stačia vám základné znalosti Unity 5 a nič vás a vašu kreativitu nezastaví! Dokonca aj sám Pewdiepie si to vyskúšal!

Nájdite si nových kamarátov vo VRchat svete!
Zdroj: Steam

Upútavka
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=WPEVlZFqRNs]

ZDROJSteam

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -