Ostatné

Warwick Rework: The Wrath of Zaun | CHAMPION TEASER

Na oficiálnej facebook fanpage hry League of Legends sa dnes objavilo nové perfektné video ktoré nám teasuje pravdepodobne update Warwicka ako takého. Všetky podrobné informácie by sme sa mali dozvedieť v čo najkratšej dobe a to už novým updatom na PBE. Pozrite si Warwick rework v plnej kráse:

Warwickov teaser je opäť excelentný výtvor

Tento teaser opäť na štýl kinematografického diela sa im opäť raz podarilo. Každou sekundou strávenou pozeraním sa na ich videá, túžim viac a viac po celovečeráku s titulom League of Legends. Snáď sa niekedy dočkáme. Viac Vás nebudem zdržovať. Vychutnajte si tento teaser so zhasnutým svetlom a chutnou atmosférou ako v kine.

Tento teaser opäť na štýl kinematografického diela sa im opäť raz podarilo. Každou sekundou strávenou pozeraním sa na ich videá, túžim viac a viac po celovečeráku s titulom League of Legends. Snáď sa niekedy dočkáme.

Dajte vedieť čo si myslíte o videjku a plánovanom reworku samotnom.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  Ostatné

  Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

  Ostatné

  Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

  Ostatné

  Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  Pridaj komentár