Ostatné

Warwick Rework: The Wrath of Zaun | CHAMPION TEASER

Na oficiálnej facebook fanpage hry League of Legends sa dnes objavilo nové perfektné video ktoré nám teasuje pravdepodobne update Warwicka ako takého. Všetky podrobné informácie by sme sa mali dozvedieť v čo najkratšej dobe a to už novým updatom na PBE. Pozrite si Warwick rework v plnej kráse:

Warwickov teaser je opäť excelentný výtvor

Tento teaser opäť na štýl kinematografického diela sa im opäť raz podarilo. Každou sekundou strávenou pozeraním sa na ich videá, túžim viac a viac po celovečeráku s titulom League of Legends. Snáď sa niekedy dočkáme. Viac Vás nebudem zdržovať. Vychutnajte si tento teaser so zhasnutým svetlom a chutnou atmosférou ako v kine.

Tento teaser opäť na štýl kinematografického diela sa im opäť raz podarilo. Každou sekundou strávenou pozeraním sa na ich videá, túžim viac a viac po celovečeráku s titulom League of Legends. Snáď sa niekedy dočkáme.

Dajte vedieť čo si myslíte o videjku a plánovanom reworku samotnom.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár