NÁVOD: Takto si zapnete tmavý režim v Instagrame

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Tmavý režim v Instagrame – Stačí, ak máte Android telefón, ktorý má možnosť zapnúť softvérový „Dark Mode“. Ten sa nachádza v smartfónoch s verziou Androidu 10, alebo ho obsahujú niektoré nadstavby, ako napríklad MIUI 10 alebo tie v Samsung telefónoch.

Tmavý režim v Instagrame

Stačí ísť na tento odkaz a nájsť tlačidlo „DOWNLOAD APK“ pod textom Verified safe to install. Po stiahnutí otvorte súbor. Môže vám ale vypísať chybu „Aplikácia nemá povolenie inštalovať aplikácie”, poprípade iné podobné chyby. Vtedy stačí udeliť povolenia.

tmavy rezim instagram
Zdroj: Maximilián Csank / Techpit.sk

Skontrolujte si, či nemáte nastavený zabudovaný tmavý režim na automatický. Ak máte, stačí počkať, kým sa spustí, potom sa automaticky zapne aj Instagram v tmavom režime.

Alpha verzie aplikácií nie sú verejne dostupné z dôvodu, že môžu (a väčšinou obsahujú) chyby a bugy. Používanie týchto verzií je na vlastnú zodpovednosť.

Zdroj: apkmirror.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -