v

Kozmická komédia a jedno veľké dobrodružstvo | The Something

cenárista Rodney Rothman, ktorý sa podieľal aj na filme 22.Jump Street, zhromaždil impozantné obsadenie pre jeho režijný debut, kozmická komédia, s názvom The Something. Vo filme stretneme herecké hviezdy ako Seth Rogen, Zach Galifianakis a Bill Hader. Aj keď nie je ešte známe, kedy začne výroba, je jasné, že tento film k nám čoskoro dorazí.

Už vo februári 2010 sme mohli počuť o projekte The Something. V tej dobe bol film opísaný ako hybrid komediálnych a horrorových prvkov – niečo ako Zombieland. Príbeh sa sústredí na mužskú posádku astronautov, ktorý uviazli v kozmickom priestore už pár tých rokov. Po dlhej dobe narazia na ďalšiu loď. Problémom je, že posádky oboch lodí sa nenávidia, no neostáva im nič iné ako začať spolupracovať a dopraviť sa domov.

Universal dal zelenú tomuto projektu a stanú sa jeho distribútorami. Rodney Rothman sa chytí produkcie spolu so Sethom Rogenom, Evanom Goldbergom a Jamesom Weaverom. Spoločnosť im bude robiť aj Nathan Kahane a Joseph Drake. Uvidíme ako sa s tým Rodney vysporiada, pretože ho čakajú aj jeho ďalšie filmy – Grudge Match a 23.Jump Street. Rodney sa však môže pýšiť jedným faktom – vo veku 24 rokov patrí medzi najmladších scenáristov.

Táto komédia prvý krát spojí Setha Rogena a Billa Hadera s večne vtipným Zachom Galifianakisom. Na druhej strane, Seth Rogen a Bill Hader už spolu par krát spolupracovali vo filmoch – Pineapple Express, Superbad a Knocked Up. Taktiež, obaja prepožičali svoj hlas v animovanej komédii Sausage Party, ktorý zasiahne kiná už tento rok v auguste.

Zach Galifianakis sa tento rok zúčastní na zaujímavých projektoch ako napríklad – Keeping Up spološne s The Joneses a jeho hlas budete môcť počuť vo filme LEGO Batman Movie, v ktorom bude vystupovať ako Joker. Settha Rogena uvidíme v letnej komédii pokračovania Neighbors 2: The Disaster Artist, ktorého scenár napísal spoločne s Jamesom Francom. Bill Hader požičia svoj hlas v rozprávke The Angry Birds Movie, ktorý k nám zavíta už 20.mája.

Film The Something by sa mal v kinách ukázať  v roku 2018.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár