Mrazivý horor A Cure for Wellness ponúka nový, znepokojujúci trailer. Žeby sme sa konečne pozerali na poriadny horor?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Chladná, ba až mrazivá atmosféra pri horore, je to najkrajšie čo môže byť. Netreba jumpscary, alebo falošné navodenie strašidelnej atmosféry. Konečne treba znepokojivý psychologický horor, pretože tých zlých tu máme neurékom. Režisér Gore Verbinski, ktorý sa postaral napríklad o horor Kruh, nám jeden taký prinesie. Neuvidíme duchov, ani démonov. Uvidíme psychologické hrátky, niečo ako strašidelný Shutter Island. Dámy a Páni, nový A Cure for Wellness trailer je temný a mrazivý, máme sa na čo tešiť!

O dobré obsadenie v tomto filme sa postará hlavný hrdina, ktorého si zahrá Dane DeHaan. Tento mladý a šikovný herec sa budúci rok ukáže aj po boku Cari Delevingne vo filme Valerian And The City Of A Thousand PlanetTen sa vydá po svojho šéfa do Álp, kde sídli Wellness centrum, ktoré nie je len tak obyčajné. Voda a chlad tam však chýbať nebudú. Každopádne, praktiky personálu sa líšia od tých normálnych. Tento temný Wellness mu poriadne otestuje jeho zdravý rozum. Pera scenáru sa chytil Justin Haythe, ktorý pre Verbinskeho napísal aj film The Lone Ranger s Johnnym Deppom.

Praktiky tohto Wellnessu sa síce moc nelíšia od slovenského zdravotníctva, no na tento počin sa mimoriadne teším. Dúfam, že po dlhom čase uvidíme kvalitný psychologický horor. Zistíme to však až 16. februára 2017.

A Cure for Wellness Trailer

Foto: cectv.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -