AI predabovala do slovenčiny kultovú scénu z Priateľov. Takto by vyzerala v roku 2024

Nenechajte si ujsť

AI predabovala známu scénu z Priateľov

Mali prestávku alebo boli stále vo vzťahu? Nekonečná a kedysi horúco diskutovaná téma zo seriálu Priatelia teraz vďaka AI získava nový rozmer. Slovák Michal totiž pomocou umelej inteligencie predaboval scénu, v ktorej sa Rachel a Ross rozchádzajú. Po novom sa zamilovaný pár neháda o tom, že Ross podviedol Rachel, ale že lajkol fotky na Instagrame inej žene.

Celá hádka sa týka sociálnych sietí, ktorých sa je Ross ochotný kvôli záchrane vzťahu vzdať. Z toho sú však ostatní priatelia šokovaní. Ako trefne podotknú, Ross takto príde o všetky Chandlerove vtipy a Joey sa napríklad nedozvie, čo mal Ross na obed.

Scénku s alternatívnym dabingom, ktorý vytvorila umelá inteligencia, na svojom YouTube kanáli mipekz uverejnil Slovák Michal. Ukazuje v nej, ako by mohla vyzerať hádka Rossa a Rachel v aktuálnom roku. Dabing Stana Krála či Kataríny Brychtovej síce AI na 100 % napodobniť nedokázala, rozhodne k tomu ale nemá ďaleko.

Harry Potter z Humenného

Paródia známej scénky z Priateľov dopĺňa zoznam ďalších známych filmov a seriálov, ktoré Slováci pomocou AI predabovali. Iba nedávno zaujali videá ďalšieho technologického nadšenca Martina Luthera, ktorý na svojom Instagrame zdieľal upravený slovenský dabing k Harry Potterovi.

Ten z mladého čarodejníka spravil východniara, ktorého namiesto Rokfortu prijali na Základnú školu Pugačevovu v Humennom. Na videách sa dobre zabavili tisíce Slovákov, o čo svedčí silná odozva na sociálnych sieťach. Isté je, že podobných videí bude pribúdať a je iba otázkou času, kedy AI dokáže kompletne nadabovať aj celé filmy.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -