Tri Samsung zariadenia za cenu dvoch: Akcia trvá už len pár dní

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Akcia Samsung výlov

Akcia Samsung výlov: Technologický gigant spustil vo svojom internetovom obchode www.samsung.sk a vo svojich značkových predajniach akciu výlov, v rámci ktorej zákazník získa tri zakúpené zariadenia v cene dvoch.

Do akcie sú zahrnuté mobilné produkty, domáce spotrebiče, čierna technika, ale aj monitory a pamäťové karty. Pred Vianocami tak môžete kúpiť všetky darčeky a pritom výrazne ušetriť. Akcia trvá do 8. decembra 2019 alebo do vypredania zásob.

Mechanizmus akcie je jednoduchý. Ak si zakúpite tri rôzne produkty počas akcie Samsung výlov, najlacnejší z nich budete mať v cene dvoch drahších. Farebné varianty jednotlivých produktov nie sú považované za odlišný produkt a akciu nie je možné kombinovať s inými akciami, ktoré prebiehajú v obchode samsung.sk a v Samsung značkových predajniach.

spoločnosť samsung electronics
Zdroj: 1000logos.net

Tipy na nákup počas Samsung výlovu

Napríklad pri kúpe televízora The Frame alebo QLED 8K, chladničky Family Hubsmartfónu Samsung Galaxy Note10+ 256GB, môžete mať smartfón v hodnote 1099 Eur v cene prvých dvoch produktov. Alebo ak chcete obdarovať seba a svojich najbližších, môžete skúsiť kombináciu smartfónu Galaxy S10+, štýlových hodín Galaxy Watch Active2 44 mm a bezdrôtových slúchadiel AKG Y500, ktoré majú z tejto trojice najnižšiu cenu, v cene celkového nákupu za prvé dva. Kombinácií je však ďaleko viac a záleží len na zákazníkovi, ktoré produkty preferuje, prípadne aké práve potrebuje.

Viac informácií o akcii nájdete na webovej stránke.

Zdroj: TS Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -