Filmy

Annabelle dáva prostredníctvom novej mrazivej fotky vedieť, že sa blíži pokračovanie

Annabelle 2

Neviem či bábiku Annabelle vlastne treba predstavovať. Spin-Off hororu Conjuring bol so svojim prvým dielom naozaj úspešný, a Annabelle pekne zarobila. Na to, že je to zlý film, si to teda viedlo dobre. A čo pre štúdia znamenajú vysoké zárobky pri prvých dieloch? Áno, presne tak, pokračovania! Aj keď, Annabelle 2 nebude sequel, ale prequel od prvého dielu, a dokonca aj od Conjuringu. Pozrieme sa totižto na samotný zrod bábiky, a Annabelle bude strašiť svojho vlastného stvoriteľa. 

Annabelle 2

Zdroj: facebook.com

Režisérom filmu bude David F. Sandberg, človek, ktorý stál za rovnako úspešným filmom Lights Out. Producentom snímku je James Wan, ktorého meno môžeme poznať zo série The Conjuring, a Peter Safran. Vo filme si zahrajú Stephanie Sigman (Spectre), Talitha Bateman (Nine Lives) ale aj Anthony LaPaglia (Without a Trace).

Vyzerá to tak, že marketing filmu sa pomaly začína, pretože napríklad včera ožila FB stránka Annabelle. Okrem zmenenej profilovej a titulnej fotky s dátum premiéry, máme možnosť vidieť aj novú fotku z filmu. Annabelle nám tak dáva vedieť, že tento rok ju opäť uvidíme strašiť. Vyzerá to tak, že nás onedlho čaká aj nový trailer. Tešíte sa?

Premiéra filmu je stanovená na 10.08.2017.

annabelle 2

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár