FilmyOdporúčame

Gamora žije! Pozrite si emotívnu vymazanú scénu z filmu Avengers: Endgame!

Musíme uznať, že takúto scénu sme takmer 5 mesiacov od premiéry filmu Avengers: Endgame naozaj nečakali. Na svetlo sveta sa totiž dostala vymazaná scéna, ktorej sa nehodia žiadne iné prívlastky ako emotívna, šokujúca či silná. Je tu však jedna vec, ktorej naozaj nerozumieme.

Nedávno (na Slovensku 11. júla) sa film Endgame vrátil do kín s nepoužitou scénou, ktorá sklamala takmer každého fanúšika. Tá trvala okolo minúty a videli sme v nej Hulka s nedokončenými vizuálnymi efektmi. Namiesto toho mohli použiť túto scénu, pri ktorej by sme si poplakali ešte o minútku dlhšie. Týka sa totiž zdrvujúcej smrti Tonyho Starka a robí ju ešte ťažšou na strávenie…

Najlepšie momenty Iron Mana v MCU

Zdroj: youtube.com

Vymazaná scéna z Avengers: Endgame

Vo vymazanej scéne vidíme tím hrdinov, ktorí si kľaká pred mŕtve telo Iron Mana a vzdáva mu poctu. Medzi hrdinami sa nachádza Hawkeye, Black Panther, Captain Marvel, Star-Lord, Gamora, Valkyrie, Ant-Man, Captain America, Doctor Strange, Thor a samozrejme všetci ostatní, ktorí sa nachádzali na bojisku.

Všetci si samozrejme vážia to, že sa Tony obetoval pre dobro celého vesmíru. Každopádne, jedna postava sa na kolenách neukázala a postarala sa o obrovský šok. Touto postavou je Gamora, ktorej prežitie je teraz viac menej potvrdené. Tá sa na mŕtve telo iba pozrela a hneď odišla preč.

Samozrejme sa jedná o Gamoru z roku 2014, ktorá nikdy nespoznala svoju lásku Star-Lorda a zvyšok tímu Strážcov Galaxie. Veľa fanúšikov si myslelo, že sa táto Gamora na konci filmu rozplynula spolu s celou Thanosovou armádou po tom, čo Tony Stark lúskol prstami.

Opak je však pravdou a teraz prichádza jedna nezodpovedaná otázka – Budú vo filme Strážcovia Galaxie 3 hľadať túto živú Gamoru, alebo sa pokúsia oživiť tú mŕtvu? Nuž, na odpoveď si počkáme ešte pár dlhých rokov.

Čo hovoríte na túto emotívnu scénu? Mali ju podľa vás zahrnúť do základnej verzie filmu, alebo aspoň do tej, ktorá sa vrátila do kín? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  TEÓRIA: Morbius sa potajomky nachádzal v MCU filme Spider-Man: Návrat domov

  Filmy

  Bude sa vo filme Black Widow cestovať v čase? Odhaľujú to obľúbené figúrky Funko Pop!

  FilmyOdporúčame

  Dostane film Lovci pokladov s Nicolasom Cageom ďalšie pokračovanie?

  FilmyTrailery

  Daniel Radcliffe to v traileri na film Guns Akimbo poriadne roztočí

  Pridaj komentár